Alte știri din fotbal
Cutremur la un club din Superligă: „Jucătorii au cerut să plece!” » Dezvăluiri uluitoare: „Antrenamente pe teren de minifotbal”
0
Csikszereda se impune „italienește” cu Metaloglobus » Formația din Pantelimon este condamnată la retrogradare, iar postul lui Mihai Teja este în pericol
2
UTA - CFR Cluj, meci cu implicații uriașe la play-off » Gol anulat în minutul 3
1
Când se pun în vânzare biletele pentru Turcia - România » Prețul unui tichet
0
Știri din fotbal internațional
Inter - Torino, pentru un loc în semifinalele Cupei Italiei
1
Manchester City - Newcastle, duel în returul semifinalei Cupei Ligii Angliei
0
Gata, se face! Kurt Zouma și-a dat OK-ul și semnează, după experiența eșuată din România
0
Premier League spulberă tot! » Sumele amețitoare investite de englezi + prăbușire neașteptată pentru LaLiga!
0
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
7
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Ce tablouri a pictat Ion Nicola, românul care schimba mesaje cu infractorul ...
Libertatea
Răzvrătire fiscală în localitatea unde a început Răscoala de la 1907. ...
Adevărul
Fostul arbitru din Liga 1 spune că a „zguduit” Bursa de Valori: „Am o avere ...
GSP SPECIAL
Rusia amenință fără teamă că va ataca orice soldat NATO care va ajunge în ...
Libertatea
Chiar sunteti culmea! Eu nu pot sa citez fara sa fiu cenzurat ce spunea despre voi un fostul selectioner, Christoph Daum?!
desigur, doar sunt "un ***" dupa cum remarca un fost selectioner
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
stai linistit,asta e scopul lor,nedeclarat,sa minta,manipuleze tot ce e posibil cu un singur scop,castig kosovarii
Astept gsp-ul sa aduca dovezi ca Ionita a fost pus pe lista de transferuri sau sa isi ceara scuze public! Asa mi se pare normal din moment ce ei cenzureaza comentarii pe motiv ca ele "contin acuzatii grave care nu sunt probate/dovedite"!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.