Alte știri din fotbal
Gigi Becali se simte trădat de Florin Tănase: „Nu mă așteptam la așa ceva! Nici «la mulți ani» nu mi-a zis”
1
Prima zi la Dinamo pentru Alaa Bellaarouch: „Puțin obosit de la drum, dar foarte fericit”
0
Ciprian Deac, la prima apariție în noul rol: „Am avut emoții!”
0
Ionel Dănciulescu, marcaj la Andrei Nicolescu și un mesaj dur în plin mercato: „Nu a câștigat absolut nimic!”
5
Știri din fotbal internațional
„Furtuna” Ousmane Dembele: al doilea cel mai rapid hat-trick din istoria Campionatului Mondial!
0
Norvegia - Franța, pentru supremația în grupa I » Dembele reușește „trilpa” în minutul 32
2
Senegal - Irak » Coșmar pentru asiatici: gol și eliminare
0
Real Madrid tocmai a anunțat plecarea jucătorului: era la echipă din 2017
0
Lifestyle
O jurnalistă celebră și-a chemat o prietenă și s-a dezlănțuit în Ibiza: „Am uitat de mare”
1
Elizabeth Omoregie s-a îmbrăcat în tricoul naționalei favorite de la Mondial! O are alături pe iubita handbalistă
15
A postat cum susține Columbia, iar imaginile fac înconjurul internetului
1
Georgina s-a pozat doar în ... tricou pentru a sărbători live golurile lui Cristiano Ronaldo! » Fotografia devenită virală
3
Specialistul în comunicare politică Gheorghe-Ilie Fârte, despre atacul lui ...
Libertatea
Caz șocant în SUA. Un copil de 7 ani, care cântărea 116 kilograme, a murit, ...
Adevărul
Imagini de la casa unde a copilărit Ion Țiriac: „La început am făcut foame ...
GSP SPECIAL
Sorin Grindeanu, mesaj direct pentru Ilie Bolojan, după negocierile eșuate ...
Libertatea
Chiorule crede-ti?:)) hai k m-am distrat.Cristea nu e tradator.Sunteti voi frustrati stlisti onanisti:))
arbitraj perfect, dar dinamovistii erau obisnuiti sa fie avantajati. a fost penalty clar, portarul lovindu-l cu piciorul pe galatean(a incercat si cu mana sa-l loveasca dar l-a ratat si doar l-a managaiat). apoi, cristea, se vede clar ca a faultat, vazandu-se miscarea clara a corpului galateanului care cade in mod natural, ca secerat. voi chiar credeati ca galateanul ala, la vreun metru distanta cade el singur ca secerat? si atat de bine sa joace teatru? nici nu poti sa cazi singur atat de brusc
asta este un arbitru de nimic mai este si FIFA esti de liga 4 din fault pt dinamo da pt otelu si se face 1-0 si la golu lui dinamo a fost hent cu intentie si se penalizeaza cu cel putin galben..HAI DINAMO
mana lui cristea se misca dar in nici un caz cotul nu ajunge la gura moldoveanului.....balaj se uita la minge in momentul asa zisului incident....el da rosu dupa ce i se comunica in casca sau dupa ce are impresia ca vede sange in gura prostului care se tara pe jos....s-a vazut la tv ca nu avea nimic la gura...i se inrosisera buzele de cat si le-a frecat ala cu mainile dar sange nu avea deloc sau mai simplu: nu a fost nimic cum nu a fost nici penalty...arbitraj penibil
11m n-a fost, premergator fiind si off-side; din fault pt. noi, da fault pt ei si 1-0; la golul de 1-1 galeteanul cu hentul pe linia portii trebuia eliminat- intentia se penelizeaza cu galben si era al 2-lea,in schimb il da pe Cristea afara ca s-a lovit galateanul de el < parol'- revazut faza cu zoom de n ori + maniera din timpul meciului. Peste toate, Dinamo are 11 mizerii in teren si 2 ordinari in tribuna oficiala. Crede-ti ca mai intereseaza pe cineva un meci al rusinii cu steaua? Si aia..
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.