Alte știri din fotbal
Pleacă Denis Alibec! Jucătorul s-a înțeles cu noua echipă » Gigi Becali confirmă mutarea
14
Lovitură pentru Farul » Unul dintre titularii lui Zicu s-a accidentat înaintea meciurilor decisive!
0
Pavel Badea și-a făcut calculele pentru titlu: „Nu mi-e frică de Rapid și Dinamo!” » Avertisment din interiorul echipei: „S-au pierdut șanse imense”
2
LPF a decis să reprogrameze meciul dintre FC Botoșani și Oțelul Galați
2
Știri din fotbal internațional
„Acum am hotărât!” » Gigi Becali anunță noile transferuri de la FCSB: „Pe Politic îl dau în Grecia”
0
Toate echipele calificate din grupa Europa League: „roșu” pentru Răzvan Lucescu, PAOK s-a prăbușit!
0
Prea târziu! Naivă în prima repriză, FCSB s-a trezit după pauză, dar n-a putut să o întoarcă pe Fenerbahce. Final de aventură în Europa League
62
Ce se întâmplă cu Charalambous? Aproape de bătaie la vestiare!
5
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
„Creierul șoferului n-a mai ținut cont de TIR”. De ce e improbabil ca „lane ...
Libertatea
Teancuri de euro în scara blocului: momentul în care avocata Adriana ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Armistițiu energetic între Rusia și Ucraina: „I-am cerut personal lui ...
Libertatea
Prăzarilor noroc cu Olguța mai clonelor mucles...
Vai de capul tău de frustrat! Europa știe de Steaua(CCE, Superior Europei, finală CCE, două semifinale CCE și una UEFA)nu de clona infectă care există fraudulos in prima ligă!
De unde decență și bun simț la ăștia? Se vede că Tolontan nu mai verifică în prealabil mizeriile astea! Ce să faci cu nea Ovi? O țară întreagă îi cere să se pensionare, și el...nimic! E greu *** la bătrănețe!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Cum oare ai aflat ăștia ca Cristea a enervat fanii craioveni?Nimeni din Craiova nu a comentat nimic negativ de Cristea când a dat declarația asta,au mers în Craiova si au intrebat oamenii?Nu inteleg ce urmăresc prin asta ...daca *** lor ă zis ca nu l-a vrut de ce se atacă ei ?Ce urmăresc,ca jucătorul sa fie înjurat,adica nu inteleg rostul acestor absurdități ...pe cine a enervat?Arătați unu singur care zice ceva de Cristea.Cine a scris această prostie?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Am citit toate comentariile...(pana la aceasta ora) RUSINE G.S.! De ce nu este semnat articolul? Exista cineva din board-ul G.S. (daca o exista...))care sa fi citit anterior aparitiei sale ,articolul? Oricum ati reusit :click-uri si iritare!
Acest articol este scris exclusiv pentru a crea scandal. Putina decenta, bun simt, demnitarte nu v-ar strica nici dumneavoastra domnilor jurnalisti.
Craiova, indiferent cum s-ar numi ea acum, vrea titlul. E timp dupa aia si pentru "reprosuri", reglari de conturi samd Important pentru olteni este ca Andrei Cristea a ajuns la Craiova, e jucatorul care poate face oricand diferenta.
Andrei nu a enervat pe nimeni mai ziaricilor,voi continuati si puneti *** si sfircuri pe site,ca doar cu atit ati mai ramas,creierele au plecat din tara.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Cunoaşteţi cumva un ziar normal , de sport, în care sa nu mai citim in fiecare zi despre puscaruaşi,*** ,agresiuni, despre nevestele si verişoarele jucatorilor de fotbal sau despre fcsb ? Sincer, am obosit ....gsp si prosport au uitat ce înseamnă întrecerea sportivă...
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Autorul no-name al acestui articol, e un fecesebist care plnage de ciuda ca Andrei Cristea n-a ajuns la echipa lui de suflet din Popesti - Leordeni si ca sa nu-si supere idolul din Pipera, scrie doar ineptii.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.