Alte știri din fotbal
Noul transfer al lui Dinamo, primul interviu după ce a bătut palma cu Nicolescu: „Îmi pierdusem entuziasmul, simțeam că stagnez!” » Ce spune despre Kopic și cum s-a realizat mutarea
0
Mihai Stoica i-a răspuns conducătorului din Superliga: „E urât de face”
1
„Mi-a fost clar” » Robert Ilyeș a dezvăluit de ce a plecat de la Csikszereda, clubul-revelație din Superliga: „Le-am spus ce vreau”
1
Adrian Bumbescu, dus la spital după ce i s-a făcut rău la stadion » Ultimele informații
4
Știri din fotbal internațional
„Incredibil” » Cei mai buni jucători de la Aston Villa, reacții după trofeul așteptat patru decenii: „I-am pedepsit! Vom rămâne în istorie”
0
Panduru i-a demolat, după finala Europa League: „Niște amatori! De mult n-am văzut așa ceva”
0
Triumful lui Aston Villa din Europa League schimbă calculele în Premier League » Cum se poate califica locul 6 în Liga Campionilor
0
Mister Europa League! Unai Emery a rescris istoria după trofeul de la Istanbul
0
Lifestyle
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
10
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
0
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
Șantierele din București blochează traficul și enervează șoferii. Cum arată ...
Libertatea
Detalii despre uciderea fondatorului „Mango”: motivul pentru care ar fi ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Ce este gazoductul Puterea Siberiei 2 al cărui construcție ar costa 34 de ...
Libertatea
"Conflictul" judecat de comisie a fost numai între jucător și echipa din Iași, jiji este doar o " victimă" colaterală, hi-hi-hi! Jucătorul este liber să plece, presupun, oriunde vrea, dar ce crezi vrea sa plece de la FCSB?
Ai dreptate. Dar comisia i-a făcut bine doar lui Becali care nu mai trebuie să platească 357000 de euro din care 57000 (TVA) ar fi intrat la bugetul statului. Eu cred că nea Gigi trebuie să facă o cinste celor din comisie.
Ce surpriza, FRF-ul mafiot e de partea lui Becali. N-as fi crezut :))! Socant, chiar! Nici nu stiam ca-i are Jiji in buzunar de cand a intrat in fotbal.
România ciobanului Becali! Ipochimenului i se permite orice!
Articol incomplet și fara de detalii. Facă Poli Iași spune ca a fost plătit pana la capăt, de ce s-a mai ajuns la comisii. Ceva lipsește iar jurnaliștii s-au găsit sa scrie despre decizie insa fara sa afle detalii despre caz. Poate mai reveniți..... Pana atunci nu trebuie sa ne fam cu părerea în necunostinta de cauza.
Pai la comisii, jupân nu este Justin Ștefan-nepotul lu Argaseala-„pus”acolo chiar de„nea GG”?!
Înseamnă că citești numai ce-ti convine, partea asta ti-a scăpat nu? "Gheorghiță și-a luat toți banii de la noi, în termenul legal, deși nu a respectat procedurile. "
Dacă citeai articolul află-i și de unde "știu", simplu nu ! Hai, fă un efort pentru lectură...
De unde știi ca jucătorul nu era plătit? "Gheorghiță și-a luat toți banii de la noi, în termenul legal, deși nu a respectat procedurile. "
Dar tu ce zici, nu era mai corect ca Iașiul cu ocazia plecării jucătorului prin imprumut, să-i fi platit acestuia drepturile neachitate din suma plătită de FCSB ? Personal cred că acesta a fost motivul pentru care FCSB a făcut plata avansului, dar Iașul l-a tepuit pur și simplu pe jucător!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.