Alte știri din fotbal
„Sunt bogat, am doi Danieli!” » Dan Șucu l-a prezentat oficial pe Pancu la Rapid, într-o seară marcată de protestul galeriei
2
I-au anunțat plecarea chiar înainte de Dinamo - FCSB: „Hai să-l aplaudăm cu toții”
0
Chindia i-a făcut plângere lui Alibec, FRF a dat azi verdictul
1
Ultrașii au luat atitudine după ce o dronă a lovit un bloc din Galați » Ce banner au afișat
0
Știri din fotbal internațional
Atletico a ironizat Barcelona pe conturile oficiale: „Oferim un pachet de semințe pentru Yamal”
0
„Diavolul stă în detalii” » Balonul de Aur Ousmane Dembele și căpitanul Marquinhos au observat ceva la Arsenal: „Toată lumea știe asta”
0
Retrogradarea a provocat un adevărat cutremur la club » 67 de oameni au fost concediați
0
Imagini memorabile din culise » Roberto Carlos a vorbit în limba română la Budapesta, iar Horațiu Moldovan a intrat live cu Santi Cazorla: „Ești top, top, top!”
2
Lifestyle
Apariție incendiară a prezentatoarei de la Insula Iubirii, la scurt timp după despărțirea de căpitanul din Premier League
3
Sosia lui Kim Kardashian vine la marele meci și le va face galerie roș-albilor
3
Fiul lui Michael Schumacher și-a făcut oficial apariția cu frumoasa Clara » Noua iubită este violonistă
4
Ferrari, epic FAIL după lansarea primului supercar 100% electric: „Arată ca un telefon! Rămâneți la făcut pizza!” » Prăbușire brutală la Bursă
10
„Este cel mai grav incident pentru o țară NATO, un eșec de proporții al ...
Libertatea
Un angajat al primăriei a găsit din întâmplare lingouri de aur de 40.000 de ...
Adevărul
Procesul Dinamo – Colamonici, furtuna premierilor din canotaj: „Ne spune ...
GSP SPECIAL
Mărturiile unor oameni din Galați, despre momentul prăbușirii dronei ...
Libertatea
:))))Asa va mintiti voi an de an, de cand v-au impins aia clona in L1!
Boov ar trebui sa caute in ograda lor sa vadă dacă găsesc ceva !
Ok
Haha nu imi place de Tanase ,dar incerc sa fiu obiectiv. Da, de Markovic am auzit; mai are de demonstrat multe. Sa fie clar, aici e vorba de jocul prestat pana acuma si nu de potential (,,daca joaca la fel in urmatorii ani, v-a fi cel mai bun"). Tanase a demonstrat ca este bun (pentru liga 1) chiar daca are un fler de *** :)
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Sper sa ai dreptate si Ivan sa joace in continuare atat de bine. Eu sunt sceptic. La Ivan mi-se pare ca este in stare sa rateze situatii cu poarta goala. Nu este sigur niciodata. Daca luam de exemplu golurile lui Tanase cu Viitorul cand l-a driblat pe portar si a tras din unghi si golul din pasa portarului. Sincer, cred ca Ivan nu ar fi reusit sa marcheze. Ahh da si referitor la Krasnodar; Ivan chiar daca nu a jucat "prea mult" in Rusia, ar fi fost de asteptat sa revina in tara mai bun. Nu cred ca a fost asa... Infine :) Ziua buna!
Îți place tase ? Ok dar de Markovic ai auzit ?
Pt hateri : Craiova are câțiva jucatori foarte buni acum , dacă nu Leancă niciunul in ediția viitoare nu mai scapă titlul .
Da Ivan măcar a speriat pe cineva , dar tu sau tanase ( căzătura ) sau Tavi pompescu sperie pe cineva ???
Ești unchiul lui Tavi ? Cum poți sa aberezi ca marchează din penalty ? Da a marcat și din penalty-URI dar el executa pt ca nu prea ratează fata de Gustavo care a ratat in tur pe Oblemenco in meciul cu Sepși și s-a terminat 1 - 1 . Ce vrei sa execute cineva nesigur ?
E impins f tare nu are valoare de fotbalist e cel mai bun pasatir dar e varf de atac A dat goluri dar din penalti Cu mingea nu stie nici cat calul primariei !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.