Alte știri din fotbal
FRF a anunțat punerea în vânzare a biletelor pentru partida amicală Slovacia - România
0
Primul mesaj al lui Gică Hagi, după ce naționala a ratat Mondialul, a venit pe aeroport » Planul de „resuscitare” al României
1
Atacă violent comentariul TV de la Turcia - România: „Două țațe, doi moșnegi ramoliți! Grădinescu ar trebui să iasă la pensie, e dezagreabil! Ați văzut ideea lor șocantă?!”
24
Urmează zile decisive la FRF! » „Dacă eu îi găsesc ofertă în 10 zile, Hagi NU se mai duce la națională”
0
Știri din fotbal internațional
Selecao îngenuncheată, suporterii îl cer pe Neymar! » Reacția lui Carlo Ancelotti
0
Probleme pentru Argentina: atacantul ratează Mondialul
0
Primă specială pentru jucătorii din Kosovo după victoria contra Slovaciei
0
După o victorie dificilă, selecționerul Gattuso este încrezător în calificarea la Mondial: „Suntem pregătiți”
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
Victor Micula jr, trimis să muncească la mănăstire. Pedeapsa judecătorilor ...
Libertatea
Domeniile care caută cu disperare specialiști. Ce salarii le oferă
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Bătrâna misterioasă care deține în acte „Peleșul” lui Gradu Cârpaci din ...
Libertatea
Asta e, nimeni nu e perfect...
Wow! Cata inteligenta, mai impresionat rau de tot. Stai calm, nu mai forta limba Romana. Nu este pentru tine. Numele profilului spune totul despre....tine.
Daca nu au si ei banii lui Maic de la ANRP......
Conțărane cum dracu' de ați ajuns voi semidocții cu pământ în buletin să vă credeți justițiarii neamului, când voi nu puteți trece strada de frică să nu vă calce tramvaiul!?.... Tu Sângerel vorbești de insolvențe, datorii când tu nu știi decât să te scarpini in cuore și să bagi in gură! Ne lași!?.... Ia apă -n gură că faci praf ursarule! Ne doare exact in dosul existenței noastre de părerea ta de cioban din staulul de vite și oi. Close.
Alo, echipa in insolventa. Vai de voi, nici stadion, nimic. Va chinuiti de ani si ani de zile sa aveti si voi un stadion. Nici politicul, nici securistii nu va ma ajuta, supravietuti si voi cum puteti. Datorii, peste datorii.
Bă, anzor-amor ăsta al tău a jucat numai ai el singur pe terenul ăla, plângăcioșilor de carton presat!!?.... Ați furat cât ați putut voi cu arbitrul! Ce mai vreți fetițelor!?.... Ați rupt la picioare, și eliminații au fost de la Dinamo!!... Sper sa prindem ziua aia in care clone că voi, care stați mereu capră la echipa lui "nea Gigi" or să dispară din fotbalul românesc! Sper cât mai repede.
Bă, țărane vezi că fotbalul e sportul La de contact in care jucătorii se mai și ating. Sportul ăla când stau față în față se numește șah, eventual. Sau ping-pong.... Băi budă in fundul curții și creier de curca, tu guiți bă șofleacã, când mitrita al vostru s-a speriat și s-a îmbățoșat că a stat cinci minute cu ochiul într-un stroboscop!? Așa e conțărane că voi in Oltenia nu știți ce e ăla de când s-au răsturnat căruța cu proști! Hai, jet!
cine vorbea de brelocul lui fcsb =))) e mare zi cand clona csu nu se da la o parte cu clona fcsb
au facut pe dansii matreata si screetch?
Lasă că vă răzbunați și voi: nu udați terenul deloc! Sa-i vedem ce fac!:)))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.