Alte știri din fotbal
Peste 1.500 de bilete vândute în primele ore pentru barajul din Superligă!
0
Ultimatum pentru Pancu. Până când trebuie să spună dacă va continua la CFR Cluj » Iuliu Mureșan: „Simt că ar pleca”
0
Imagini tari de la cea mai nouă petrecere a campionilor de la Craiova » Cine a dat cei mai mulți bani pentru dedicații
0
MM Stoica a dezvăluit cine sunt noii oameni din staff-ul lui Marius Baciu: „A fost crescut de Ionuț Chirilă”
0
Știri din fotbal internațional
Vești bune pentru Luis Enrique înainte de finala Ligii Campionilor
0
Decizie-bombă: Southampton, descalificată din lupta la promovare, fiindcă și-a spionat adversara
0
Surpriză în Bournemouth - Manchester City, confruntarea care poate decide matematic titlul din Premier League
0
Marele Fabio Capello se simte mândru că l-a antrenat pe Cristi Chivu: „Se vede că i-a rămas un pic din mine!”
0
Lifestyle
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
0
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
18
Cinci măsuri de forță pe care Uniunea Europeană le poate folosi într-un ...
Libertatea
Cazul șoferului „prins” cu aproape 700 km/h de un radar din Belgia. Amenda, ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Emil Gânj, condamnat pe viață. Ce s-a întâmplat în procesul celui mai ...
Libertatea
Negocieri ca la piata...:)))
E doar un aspect asta și se genul acesta cumpăra putini ciobanul, în general cumpăra jucători tineri cu potențial de creștere, jucători care în alta parte ar avea mai multa șansă să își construiască o cariera nu sa joace 30 de minute și dacă prind o zi mai slaba sa fie schimbați prin telefon de un cioban cu un IQ subunitar.
Alo se aude? Nea Gigi nu minte cred ca nu ati inteles voi !
Încă nu știm exact, cine pe cina a țepuit. Dar știm ca jiji a mințit.
A mușcat..ciobanul ..iarba ..păi nea Mihai ..dădea pontu??Dacă avea să.l dea pe Vlad ??Asa..sa se spele cu el ..si normal ca singurul stăpân al lui gigi e banul ..cat se da el ..într-adevăr mai face cate un bine ..dar se vede ca e machedon..ăștia au doar banul .ca stăpân ..vezi Halep,Hagi...si exemplele pot continua..zi buna sa avem cu sanatate .
Nea Gigi, frica pazeste bostanaria. Nu vinde nimic, tine-i pana la pensie. La 50 de ani o sa valoreze 15 mil de ...
Astia nu stiu cum sa se fure reciproc! Becali l-a sunat pe Rotaru, Rotaru ca sa nu zica nu in fata pioseniei de doi bani a lu' Becali care tocmai ce il ajutase cu Vana, ii arunca o shparla. Becali musca momeala si il tine pe Vlad sa-l vanda pe milioane :)))) Iar Rotaru poate face acum pe suparatu, fara ca Becali sa-si dea seama ca a fost tepuit! Acum se vede cat fotbal stie Becali, el crede ca cineva da un mil de Euro pe un portar care nu are detenta, nu are priza, nu are curaj....?!? Poate i-ar trebuii niste cursuri cu Ionut Chirila, sa se prinda si el ca Vlad nu e portar, iar 450 de mii de euro este o suma pe care Vlad nu o va mai atinge probabil niciodata!
Marele binefacator, spalator de păcate, cand aude de parnos uita si de mama lui! :)))) Bre' nea Gigi....pai ce facuram taicule? Mai suntem farisei uneori nu? :)))
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Romania ar fi departe daca ar avea succese in economie cum are Becali in fotbal. Fara sprijinul financiar de la Becali, vreo 5-6 divizionare ar fi intrat demult in faliment.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.