Alte știri din fotbal
Scandal total în Senat, la votul pe „Legea Dragomir”: „Nu am mai văzut niciodată așa ceva!” » Miza UDMR: au boicotat ședința!
0
A semnat cu Dinamo până în 2028: „Nu e păcăleală de 1 aprilie”
0
Programul etapelor 5 și 6 din Superliga » Când se dispută derby-urile Craiova - Rapid și Dinamo - Rapid
0
Verdict la Disciplină: un meci fără spectatori, după Rapid - Dinamo! » Lovitură grea în lupta la titlu
3
Știri din fotbal internațional
Reacție acidă din România la adresa Squadrei Azzurra: „Trage ăla ca un cioban. Parcă nu mai e Italia, ci Andorra”
0
Triplul campion al Superligii, despre calificarea țării lui la Mondiale: „O săptămână se petrece! Veți vedea o surpriză”
2
6 schimbări majore care vor fi implementate la Campionatul Mondial 2026
2
Au apărut imaginile! Cum a trăit Novak Djokovic loviturile de departajare la Bosnia - Italia
1
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Fiscul a controlat 46 de companii petroliere după scumpirea carburanților, ...
Libertatea
Medic din Capitală, găsit înjunghiat în urma incendiului izbucnit în ...
Adevărul
„Minciuni!” » Replica Monicăi Iacob-Ridzi, după primul episod al ...
GSP SPECIAL
Țara din lume care are suficient plutoniu pentru 5.500 de arme atomice și ...
Libertatea
„ Cei de mintea mea ” își doresc ca tu să nu-ți mai scrii inepțiile scrise cu majuscule având la baza lor sigla aflată în dreapta nickului tău, nu că ar conta, dar scrii niște prostii de mai mare dragul. :))
CEI DE MINTEA TA ISI DORESC INCA UN PENEDA , INCA UN ROMERA PENTRU CA SUNA NUMELE FRUMOS ...!!!
Cum adică, ce-l recomandă? Meseria lui, a ceea de sfătuitor federal. :) Acum coboară un pic ștacheta aruncându-și privirea scrutătoare și în iarbă, la nivel de școli de fotbal, dând sfaturi despre viitor unui club care are un trecut și prezent mai lung și mai performant decât însuși existența dumnealui. :))
+ DOI ÎNCHIZĂTORI DE PERSPECTIVĂ, CĂ DUCEM LIPSĂ!
Ce il recomanda pe acest Vochin sa dea sfaturi??!!Un pic de retinere si modestie nu strica!!Nici ca gazetar nu a rupt gura targului!!
DE ACORD CU VOCHIN ...!!!!! AM SPUS-O DE LA BUN INCEPUT CA FALCOSU NU POATE FI ANTRENOR IN 2016 LA DINAMO ....!!! EL E DEPASIT DEMULT .....!!!! CEA MAI BUNA SOLUTIE ERA NAPOLI+ PRUNEA ....!!!! DAR CE SA MAI ZIC , NEGOITA DA BANII IAR FALCOSU II RISIPESTE ........!!!! PACAT .....!!!! IL MAI ADUCE CA SCOUTER SI PE LUPU DANUT , CARE NU-SI SCHIMBA NARAVUL ....!!!! DANCIULESCU ESTE PE STATELE DE PLATA SI DOAR ATAT ....!!!! CUM SA PROGRESEZE ECHIPA ????? E IMPOSIBIL ....!!!!
„ dacă vreţi copii buni, luaţi-vă profesori buni! Şi dacă nu găsiţi în România, nu e nicio ruşine să căutaţi în străinătate”. Tu ce înțelegi din sfatul lui Vochin?
Sunt pro antrenori romanii la juniori, dar sa se scape de spagari!
Ai uitat ca de obicei să vorbești despre generalii M.Ap.N. și nefasta și tristă influență a clanului Ceaușescu.Se pare că ai ochi de judecător numai într-o parte,exact ca mârțoaga oarbă de un ochi,numele de khal 37 fiind sugestiv.Poți adăuga în engleză cuvântul ,,blind''pt. a fi mai adevărat.
Nu jigneste pe nimeni...mai citeste o data...Spune,,daca nu gasiti aici..cautati si afara...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.