Alte știri din fotbal
Ce fac acum UEFAntasticii României » La 20 de ani de la FCSB - Rapid, Bănel Nicoliță încă e în activitate
0
Cine este fotbalistul pe care Bergodi l-a îmbrățișat în tribuna Giuleștiului, imediat după ce a învins-o pe Rapid
0
20 de ani de la FCSB - Rapid » Povestea sfertului dramatic din Cupa UEFA: dueluri tari, orgolii, rivalitate și o ocazie uriașă în minutul 89
0
Mircea Lucescu, în comă la Terapie Intensivă » Comunicat de ultimă oră emis de SUUB: „Întâlnire complexă a personalului medical”
83
Știri din fotbal internațional
Gazzetta dello Sport: „Nu știm ce sfori a tras Chivu, dar cu siguranță a stârnit ceva...”
0
Vinicius i-a comparat pe Xabi Alonso și Alvaro Arbeloa: „Cu el nu m-am putut conecta”
0
O statistică a lui Kompany îi dă fiori Realului
0
„Un gând pentru Mircea Lucescu?” » Conferința lui Chivu a fost despre viață, nu doar despre fotbal!
0
Lifestyle
Prezentatoarea s-a afișat cu fotbalistul mai tânăr cu 11 ani și a „rupt” Internetul: „Genul de dragoste...”
2
Gluma lui Gabi Torje, după ce l-a văzut pe Ilie Bolojan la câțiva metri de el: „Nu știu dacă am voie să spun”
17
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Menajera medicului anestezist Cristian Staicu a recunoscut că l-a ...
Libertatea
Ce îi lipsește României ca să meargă în direcția bună? Un politolog din SUA ...
Adevărul
George Copos, piruete cu restaurantul „Panoramic” din Brașov: „De 20 de ...
GSP SPECIAL
Mircea Lucescu rămâne în stare gravă la ATI: ultimele informații de la ...
Libertatea
E clar ca stiau cas furate sare pretul in ochi dar nu poti sa iei cat a luat un criminal pai ce mai intelegi din justitie altii au falimentat si furat fabrici intregi leau cumparat functionabile la pret de fier vechi inca lea mai dat si statul bani si nau patit nimic am fost locul 3 in lume ca marina comerciala iar acu nu mai avem nimic si nimeni na patit nimic ..au intrat toate navele in ..trinunghiul bermudelor ,sau cumparat masini de la societati de stat asa zis falimentare pe nimic si nimeni na patit nimic de asta lumea e indignata
numa in romania se poate primii cam aceeasi pedeapsa la complicitate de furt ..si la ucidere de inculpa. chiar daca mai mult ca sigur nu ramane asta sentinta ..e totusi incredibil cum unii pot da asa ani cu nemiluita ..
Nu scapă domnul Șampanie la comisia de arbitrii. Asta e spiritul lui Dinamo.
Chiar daca ar fi vorba de un pai, participarea la furt se cheama! Cei doi nu stiau de unde se pot cumpara masini fara probleme?
Uite ce fac militienii. Bravo Dinamovistilor !!!!!
Vai de capul nostru...Unii vand navele statului, altii 2-3 masini...altii cumpara companii de stat privatizate pe nimic, altii o masina de 30 de mii....in primul caz nu se face puscarie...in al doilea caz fac puscarie (cum zicea si Munteanu) tot atatia ani cat fac si criminalii...daca s-ar putea spune si asa...as zice ca e malpraxis judecatoresc :)
mars ba, crezi ca CEDO se uita la gainarii astia doi care erau mana-n mana cu reteaua de hoti? crezi ca nu stiau ca alea erau masini furate si le-au luat pe preturi de nimic? normal ca acum ei incearca s-o dea la intors, ca asa e cand trebuie sa te duci la parnaie.... la 5 ani cu executare sunt sigur ca judecatorii au avut probe solide, nu se da asa usor cum cred unii copii de pe aici ce cred in teorii ale conspiratiei si OZN-uri...
Capul sus si merge pana la CEDO daca e nevoie cu acesti banditi care imbraca haine de judecatori!!!!
Se face justitie cu găinarii aștia mici ...cu ăia mari sunt alte interese .
Ramane cum au stabilit ! Adica NUP !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.