Alte știri din fotbal
Bogdan Stelea îl avertizează pe Ionuț Radu: „Se gândea cineva vreodată că va dispărea atât de repede?”
0
Jucătorul de la Rapid pe lista unei formații din SUA » Cum s-ar putea produce mutarea de 1,5 milioane de euro
0
CCR încurcă cluburile din Superligă! Când ar putea veni decizia care să schimbe tot
0
Steaua - Chindia Târgoviște, meciul care deschide runda 2 din play-off-ul ligii secunde » Programul complet și clasamentul
0
Știri din fotbal internațional
300.000 de euro pentru un pariu nebun, după calificarea la Mondial: „Berea e din partea mea!”
0
Andrei Rațiu, inclus în echipa celor mai importanți jucători care nu s-au calificat la Campionatul Mondial
0
Transferul „bombă” după ratarea calificării la Mondial! » Legenda care ar putea deveni noul selecționer al Italiei
0
Fostul fotbalist de top va participa la emisiunea „Iubire sub acoperire”: „O provocare amuzantă”
0
Lifestyle
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cristian Anton a fost arestat preventiv. DNA a găsit peste 500.000 de euro, ...
Libertatea
Iranul a instalat o „barieră de taxare” în Strâmtoarea Ormuz. Doar anumite ...
Adevărul
Sub stăpânirea lui Ridzi: Jiul Petroșani, „vaca de muls”, între blaturi la ...
GSP SPECIAL
„Cozile de topor” ale Rusiei din Biserica Ortodoxă Română. Cum pătrund ...
Libertatea
FCSB = Steaua Bucuresti ! mure mapn'ului murdar !
Generalii astia de carton ar trebui sa se ocupe de aramata ,sa lase sportul in privat ,la fel si primariile .Oricum ei au avut Steaua in curte de ce oare se zbatea echipa in saracie? de ce era pe la Paunescu o perioada? .In locul lui Becali as cumpara U Craiova,Rapid ,U Cluj sau Poli Timisoara sa ramina generaliisa se spele cu ea pe cap.
i.imgur.com/xGSNXts.jpg
cocalar esti tu cu numele ala de manelist care iti place sa te bagi in seama ca un mic frustrat
guristii dreakului va tot plangeati ca v-a furat gigi clubul. acum steaua e a armatei. nu mai aveti nici un motiv sa-l injurati pe gigi. puteti merge si negocia cu armata si sa va faceti marea echipa steaua. mingea e la voi si voi tot de la gigi asteptati salvarea. gigi nu mai are acum steaua asa ca pliscul mic guristii dreakului. acum se vede ca nu vroiati decat raul lui becali si va durea la carici de steaua.
Generalii astia de carton ar trebui sa se ocupe de aramata ,sa lase sportul in privat ,la fel si primariile .Oricum ei au avut Steaua in curte de ce oare se zbatea echipa in saracie? de ce era pe la Paunescu o perioada? .In locul lui Becali as cumpara U Craiova,Rapid ,U Cluj sau Poli Timisoara sa ramina generaliisa se spele cu ea pe cap.
tu fara steaua nu poti exista? cocalare inchiriaza-ti o viata.
bai prostane cine dreak te tine sa sustii fcsb. nu iti convine du-te ma la armata si spune sa-si inscrie echipa in liga v-a si poti sustine steaua armatei.
Cata dezinformare, Dumnezeule :)) Am scantat si PENTRU STEAUA, oligofrenilor, chiar in cea mai mare parte. Dar bineinteles ca voi trebuie sa va legati de numele ciobanului intr-un fel sau altul.
nu inteleg ce atata tam-tam. la cine nu convine fcsb nu are decat sa sustina steaua armatei care nu are nici un jucator si nu este inscrisa in nici o liga. restul e can-can inutil. nu va convine fcsb? cine dreak va ine? sustineti stiaua armatei.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.