Alte știri din fotbal
Șeful lui U Cluj a numit echipele cu care se luptă pentru play-off
0
Explicația lui Dobre pentru eșecul Rapidului: „Asta s-a întâmplat în această seară”
0
Cristi Săpunaru s-a speriat de ce a văzut în Rapid - U Cluj: „Nu ne-au lăsat să respirăm. Nu mai e timp!”
0
Gâlcă așteaptă transferul care va schimba fața Rapidului: „Îmi doresc să intre cât mai repede!”
6
Știri din fotbal internațional
Liverpool - Newcastle 4-1 » „Cormoranii” bifează primul succes din campionat în 2026!
0
Ce meci pe Stamford Bridge! Condusă cu 0-2 în derby-ul londonez, Chelsea a revenit și a câștigat în prelungiri
0
Final în Elche - Barcelona » 4 goluri și ocazii mari: cum arată clasamentul din La Liga
0
Iată echipa pentru care va juca Horațiu Moldovan până la finalul sezonului!
1
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
12
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
Când poate criminalul de la Perla să ceară din nou eliberarea condiționată. ...
Libertatea
Fundația lui Mihai Neșu, protejată de către stat. A scăpat de plata ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Omul de afaceri care își făcea reclamă cu excremente de urs vrea să ...
Libertatea
Nu ai dreptate, sistemul actual garanteaza treaba asta, prin injumatatirea punctelor. Daca o echipa o sa fie in forma in play-off... poate aspira la titlu. Pana la urma cate puncte ar putea sa aiba Steaua avans??? Hai sa zicem prin absurd maxim 15... ok, se fac 7 dupa injumatatire, 2 infrangeri si se duce avansul...
cand iesim din romania doar steaua vezi ... hai dinamo, bate pe elf sau nec .. noi ne am facut datoria vezi chelsea ajax valencia sparta ;)
Antrenorul derbedeu uita de cate ori a faultat urat sapunaru fara a primi "galbenul"cuvenit.Antrenorul derbedeu uita ca in repriza a 2-a Steaua a avut 4 ocazii clare de gol,pe cand Astra doar una.De vazut emisiunea Fotbal club de marti ora 18 si antrenorul derbedeu va vedea cine trebuia sa castige.
Jucatorii vostri au fost pana ati luat bani pe ei.Arbitrul a gresit si de o parte si de alta,Astra n a avut vreun penalty sau gol anulat.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Nu stiu daca arbitrul Avram a arbitrat intentionat sau nu in favoarea Stelei, dar e clar : tipul a fost depasit de meci ! Cred ca la meciurile cu miza, nu rezista tensiunii ! E clar, e cel mai slab campionat din cate s-au disputat pana acum si Steaua " va defila " in acest an. Jiji - *** a luat cei mai buni jucatori si cred ca Steaua va fi campioana cu multe etape inainte de final. Efectele kanibalismului din Romania se vad si in fotbal. Dar cand iesim in Europa ... Aici e aici. Hai Dinamo !
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Huo Steaua. Blatisti scirbavnici si puscariasi pe deasupra. Iar ati furat un meci Doar prin blaturi si aranjamente cistigati scitbavnicilor. Dispareti de pe fata pamintului blatistilor nehaliti. Huo Steaua
.))))))) jucatorii nostri? adica vrei sa spui fostii vostrii...acum sunt ai Stelei nu mai sunt ai tai...bai cap sec,mare oftica pe astia...se transmite de la c0calarul Jumulica!!
Cu punctele luate cu coltescu si cu blaturile cu dinamo ati luat campionatul anul trecut asa ca mai incet cu corectitudinea. Ati irosit iar locul de liga campionilor. Mare echipa.
Dar ce mama voastra a facut arbitru ***, va anulat cumva trei goluri, voi vorbiti de arbitraj, ati facut 30 de faulturi si v-a eliminat un jucator inmin. 90 . Ce ati fi vrut sa v-o bage in poarta arbitru golanilor. Las ca vine meciul cu Dinamo si va reveniti. Numai ca acum cu 5 puncte veti juca voi ca Dinamo anul trecut adica la vrajeala sa va platiti datoria nu. Cu Steaua va rupeti capul iar cu Dinamo faceti blaturi. Oare sumi a pariat astazi.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.