Alte știri din fotbal
Primul club care salută ideea cu 12 echipe în Superliga, lansată de Gino Iorgulescu: „Are viață, bravo! Interesant, un sâmbure de adevăr”
0
Farul și-a lansat programul de socios, Gică Popescu a dat detalii din spatele ușilor închise: „E pe biroul domnului Bolojan!”
0
„George Pușcaș, la un pas de Dinamo” » Expertul italian în mercato a făcut anunțul de ultimă oră!
4
Superliga a „votat” la foc automat planul revoluționar al lui Gino Iorgulescu. Concluzia e CLARĂ
5
Știri din fotbal internațional
S-a stins fostul adversar al României, unul dintre cei mai mari jucători norvegieni din istorie
0
Iată prima finalistă din Supercupa Italiei! Cu cine ar putea juca Interul lui Cristi Chivu
0
Meciurile decisive din grupa unică de Conference League » Aflăm calificatele direct și echipele care merg la baraj: clasamentul
0
AEK Atena - Universitatea Craiova, pentru calificarea în primăvara Conference » Grecii reduc din diferență
18
David Popovici, „Sportivul Anului” 2025
Cristi Chivu e „Antrenorul Anului”
„Fotbalistul Anului” e Andrei Rațiu
7 situații uluitoare din istoria Anchetei GSP
Favoritul lui Pițurcă în Ancheta GSP
Final de an în Liga 2
„Bomba” iernii în Superliga
„Era boschetar pe stradă”
Înlocuitorul lui Olaru!
Mondial de locul 9
Lifestyle
Prezentatoarea TV și-a sărbătorit ziua de naștere într-o ținută extrem de provocatoare: „Un zece curat”
2
„Bombardiera Blondă” a incendiat rețelele sociale, la revenire: „Am sâni uriași și intenționez să-i arăt!”
1
Fosta finalistă de la Wimbledon le-a făcut o surpriză fanilor, într-o ținută provocatoare: „Crăciunul a venit mai devreme!”
7
Lux! Cu ce își ocupă timpul Cristina Neagu după retragere: „Te-ai mutat acolo?”
8
Proiectul ultra-secret din China care ar putea schimba echilibrul puterii ...
Libertatea
Motivele pentru care unor bărbați nu le crește barba. 5 factori care ...
Adevărul
„Antrenorul Anului” Cristian Chivu are un 2025 trepidant la Inter: „Sunt ca ...
GSP SPECIAL
Un document oficial de la Moscova justifică o posibilă invazie a Rusiei în ...
Libertatea
La groapa de gunoi a lui Walter Florian cu Hoban si Petrolul lui!
daca se ducea la hapoelupuliimele...imi dau seama ce somitate este hoban asta...
ahahaha "Ovidiu Hoban va rămîne pînă la urmă la Petrolul"' Au vazut aia ca a jucat bine si nu il mai da afara :)) Du-te HOBANE la aia cu care ai negociat, nu mai sta cu caprele Petrolului PETROLUL=CAPRELELE PLOIESTENE :))
important pentru jucator si club este ca se face pace.
corect. dar sa nu-si ia leapsa.. la cum au jucat grecii aseara, s-ar fi miscat la fel de bine si un mort.
..))))))
toti amaratii isi arata muschii... capra, mn, se cred stapani de sclavi...
jucati-l, ba, pe postul lui, nu il mai folositi fundas !!! ospatarilor, dati-va demisia!!!
ce stire tare!!! deci nimic nu se schimba, totul ramane la fel. Comentatorii care au dat cu presupusul, si-au luat si ei banii si lumea e ok. :D hahaha
trebuia sa se discute soarta lui mn......pentru ca este un idiot. Cine ii permite lui sa intre in vestiar si s-a injure jucatorii. Hoban vei avea mereu respectul meu.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.