Alte știri din fotbal
Flavius Stoican, după „dezastrul” de la malul Mării Negre: „Nu vreau să ne credem zmei fără să fim”
0
Jucătorul a bătut palma cu FCSB: „A semnat pe un an!”
0
După înfrângerea cu Metaloglobus, ultrașii lui Farul Constanța au luat foc: „Jucători de Serie B, vă rupem picioarele!”
0
Florin Bratu, mesaj după victoria care a trimis Farul la baraj: „Nu cred că meritau situația asta”
0
Știri din fotbal internațional
„Tunarii”, aproape de istorie: Arsenal câștigă la limită cu Burnley și poate fi campioană mâine!
0
ȘOCUL serii în fotbalul european: Pep Guardiola pleacă de la Manchester City
2
Transferă Cristi Chivu un alt fost jucător al său de la Parma? » Scouterul lui Inter l-a urmărit și în weekend!
0
Procuratura a deschis anchetă după sărbătoarea lui Inter » Gestul care îl poate costa pe Marcus Thuram!
0
Lifestyle
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
18
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Donald Trump pune o singură condiție Iranului pentru a renunța definitiv la ...
Libertatea
Orașul numit cândva „rușinea Italiei” a devenit una dintre cele mai ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Avocată din Iași, condamnată la 7 ani de închisoare pentru tentativă de ...
Libertatea
Înseamnă că ție ți-a convenit ce au făcut rapidiștii in mediul tur din Giulești! Parcă erau și vreo doi, trei, de-ai tai din sud atunci. I-ai întrebat pe ei cum s-au simțit!?... Dar dacă ești atât de entuziast, poți să pleci l rapid să ții cu ei, nu e nicio problema. Să ne înveți de acolo ce înseamnă farmecul vieții de pe șinele de tren...cu copertină pe ochi.
Felicitări ție și tuturor celor de la SUD Dinamo sau altor dinamoviști de aceeași părere. Sper să rămâneți în liga 1.
cum naiba sa nu ajute pe nimeni remiza? sunt 12 puncte avans. chiar daca se injumatatesc,tinand cont ca in primele 2-3 etape Steaua din liga 1 joaca cu echipele mai slabe si locurile 2 3 si 4 intre ele putin probabil sa nu se faca cel putin 9 rapid.iar cu 8 etape inainte de final,daca ai 9 puncte s-a terminat campionatul. daca batem sambatas-a terminat deja campionatul inca de acum. mie cel mai tare mi se par specialisti astia de la tv care au spus ca kfr a iesti din lupta pentru titlu dar clona fc r nu. de ce? sunt doar 2 puncte amarate(un punct dupa injumatatire) intre cele 2. sunt sanse uriase ca kfr sa termine sezoonul regulat inaintea voastra sau in cel mai rau caz la egalitate de puncte cu voi.
1-1 și vă reamintiți coșmarul :)
Felicitari! Se vede ca domnul Sucu este om de afaceri si mai mult, are bun simt si spirit sportiv. Sunt dinamovist, dar nu sunt deloc de acord cu ce s-a intamplat la meciul Dinamo-Rapid de pe AN, cand stadionul a fost la 1/3 din capacitate. Nu ne mai trebuiesc banii, ne prisosesc?
Hai Craiova!
Nu ajuta pe nimeni remiza :)) Dar daca castiga Rapid e groasa
Sa castige cel mai bun ,cu toate ca o remiza este perfecta !!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.