Alte știri din fotbal
Cel mai dorit din Giulești! Jucătorul Rapidului a ajuns pe lista unor cluburi din Germania și Spania
0
Cu 5 transferuri noi, Rotaru și-a trimis satelitul într-un cantonament de lux » Obiectivul: promovarea în Liga 2!
0
Surse autorizate de la Universitar: „Situația lui Mircea Lucescu este gravă” » Doctorii, sceptici că mai poate sta pe bancă
1
Noul Edjouma: FCSB a anunțat oficial transferul lui Joao Paulo
0
Știri din fotbal internațional
Dezvăluiri alarmante din vestiarul Realului: „Alvaro Arbeloa se antrenează mai mult decât unii jucători!”
0
Arsenal - Chelsea, duel londonez în returul semifinalei Cupei Ligii Angliei » În tur s-au marcat 5 goluri
0
Infantino, desființat de oficialii ucraineni: „Un degenerat moral! Un iresponsabil!”
0
Mikel Arteta răspunde criticilor: „Se spune că Arsenal este cea mai spectaculoasă echipă din Europa”
0
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
7
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Bogdan Cozma, coordonator de programe Black Sea Trust: „România nu poate ...
Libertatea
Banii primiți de România din SAFE vor ajunge în Franța și Germania: „Din ...
Adevărul
Fostul arbitru din Liga 1 spune că a „zguduit” Bursa de Valori: „Am o avere ...
GSP SPECIAL
Noi detalii despre Corina Tarniță și banii primiți de ea de la Epstein, ...
Libertatea
MAREA DERATIZARE A ROMANIE A INCEPUTI! CIUMELE ROSII DISPAR RAPID !! INSEMNELE COMUNISTE LA GROAPA CU GUNOI! DORIM E O TARA CURATA RECUNOSCUTA IN EUROPA SI RESPECTATA!
2-3 generali pusi pe capatuiala nu reprezinta Armata Romana..oricum ar fi,este rusinos ce se intampla.
Nato ii obliga sa pune ei la bataie bani pentru baza de pe Campia Turzii. Iar ei se supun piosi. Ii doare in cot de tara asta si valorile ei. Mai valorosi pt ei sunt gay-ii din US Army alias Nato.
Niste nenorociti...
Nu intelegi... MApN = Ma Aplec pios Nato
Ue mARMATA.Nu-l sufar pe Jiji...insa ce-au facut ei este atat de miseleste incat au sczaut sub ochii mei mai rau chiar si decat ciobanu'!
Mircea Sandu - esti bine cu capucu`?!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.