Alte știri din fotbal
Schimbare importantă » Ce va apărea pe tricourile Universității Craiova din sezonul viitor?
0
Când se joacă barajele de menținere/promovare în Superliga: date și ore de start
0
Familia Klein: „Dacă există un nume vrednic să îl înlocuiască pe Michael Klein la Hunedoara, acela este Mircea Lucescu”
0
Campionii de la Craiova, la fel ca marile vedete internaționale după câștigarea titlului
0
Știri din fotbal internațional
Lotul Scoției la prima Cupă Mondială după 28 de ani: cei 3 portari au, cumulat, 7 meciuri în acest sezon!
0
Pep Guardiola, ședință de urgență cu jucătorii în toiul nopții » Ce l-a înfuriat pe tehnicianul spaniol
0
Ce a făcut Lautaro Martinez când a aflat că Inter l-a pus antrenor pe Cristi Chivu
0
Andrei Rațiu, gest viral în Spania: a intrat să cumpere kebab, dar a sfârșit prin a da de băut la toată lumea
0
Lifestyle
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
18
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Despre ce e „Fjord”, filmul cu Sebastian Stan, regizat de Cristian Mungiu ...
Libertatea
Ce ne așteaptă dacă președintele nu reușește să facă un guvern stabil. ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Cât lucrează bucătarii care câștigă 3.000 de euro în Croația și Muntenegru. ...
Libertatea
si care sunt apritiile surpriza?????Comentariul tău...
dar mori a? mai poti sa respiri de suparare ?:)). te doare a? rau ? asa mult? mai poti? ai plans?
esti praf baiete.. hahaa ati facut blat cu vitorul sa faceti egal..trebui sa luati bataie :))
frustrati normal ca vorbesc de blaturi,ce poti sa ceri la o potaie care e negru de suparare cand diferenta va dupa meci de 18 puncte.Sa va uitati la televizor cum joaca steaua in europa :)))
daca iti da argumente clare spui ca nu are dreptate ca dinamo e tarata prin tabloide,dar cand Steaua apare in tabloide ieftine pt audienta nu mai ziceti nimic,o luati de buna,offf ca prosti mai sunteti
asta e meci de bagat la pariuri +2-3 goluri...cevahaios.com
pufulete 2 boabe si nila inca doua ,moflea ?? joaca-te cu pinochio
Avem toate datele stai flexat .
Oltean prost este pleonasm! Caruta cu prosti este celebra, nu?
Cu Costea n-ai dreptate! Oricum e mai bun decât împiedicatul de Nikolici care are doar un gol marcat pana acum! Costea are doua goluri în condițiile în care a fost foarte puțin utilizat și de multe ori în banda stânga unde nu e locul lui, ca atacant central a jucat foarte puțin! Cu Tănase îți dau dreptate de aia ar fi bine sa-l ia pe Maxim și sa dispară Tase din primul 11! O mare dilema am și cu Adi Popa care de vreo luna e varza cu carne ca sa zic asa!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.