Alte știri din fotbal
Oțelul - Unirea Slobozia 3-0 » Joga Bonito până în play-off! Slobozia se scufundă: spulberată și la Galați
0
Primele reacții de la posibilele adversare ale României la Campionatul Mondial: „Ce tragere la sorți!”
0
De la Washington, Răzvan Burleanu a comentat tragerea la sorți: „Grupa ne motivează enorm!”
0
Primele reacții după tragerea la sorți a grupelor pentru Campionatul Mondial 2026: „N-arată rău, numai să ajungem acolo”
1
Știri din fotbal internațional
Cum s-a descurcat România în trecut cu adversarele pe care le are dacă se califică la Campionatul Mondial 2026
0
Grupa MORȚII la Campionatul Mondial: Norvegia, ghinion la prima participare după 28 de ani
0
Acestea sunt grupele de la Campionatul Mondial din 2026 » România ar juca într-o grupă UȘOARĂ dacă s-ar califica
49
„Surpriză” la FIFA » Donald Trump a primit primul Premiu pentru Pace: „Am oprit atât de multe războaie. În Congo ar mai fi murit 10 milioane de oameni”
6
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Lifestyle
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
11
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Fostul star al lui Arsenal se căsătorește cu o cunoscută actriță de filme pentru adulți
11
Celebra tenismenă a „topit” zăpada de pe munți! Dayana a sfidat frigul și a aprins imaginația fanilor: „Mamma mia!”
3
Șeful Poliției Locale Oradea vinde AdBlue primăriei care îi plătește ...
Libertatea
Cine este avocata acuzată că ar fi ajutat dealerii în închisoare. Schema ...
Adevărul
Sportul din București, încotro?! GSP a trimis 10 întrebări primilor 4 ...
GSP SPECIAL
Ultimul sondaj AtlasIntel pentru Primăria București o plasează pe Anca ...
Libertatea
Acest meci este din categoria: Inter-MIlan, Manchester U - Manchester C , Liverpool --Everton, Real Madrid- AtleticoMadrid, ! Sabau are un ascendent asupra CFR-ului . El prin Corectitudinea lui i-a propulsat in Divizia A- actuala Liga 1-incurcand Jiul Petrosani ! Corectitudinea lui si a jucatorilor va scrie istorie si in anul de gratie 2023 ! Haide U !!!
O declarație echilibrata, calma și elegantă. Maxim contrast fata de încercările de tensionare a momentului sportiv din presa (locală, mai ales).
Sabau atrage atentia ca meciul nu e pe masura ambitiilor unor ***. Nu e cazul sa facem din tantar, armasar, nici acest meci unul de finala Champions League. Parca e un meci de tipul Liverpool-Man Utd. haha...iar Liverpool echipa cu echipamentul visiniu CFR Cluj...Hai sa fie si luni un 7-0 sa le scoatem fotbalul la pinguinii lui U!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Un antrenor serios, care face echipa sa joace...si ka Timisoara a facut o treaba f buna.
Bravo Sabau! Respect!
Tot respectul, Neluțu Sabău! Haide U! Hai chefereu! Valea dinamo!
Haide "U"!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.