Alte știri din fotbal
„Transferul” vizat de Dinamo » Nicolescu confirmă discuțiile
0
Dinamo are în vizor doi fundași centrali pentru la vară: jucători de națională pentru „haită”!
0
Încă 5 persoane audiate și puse sub control judiciar de la CS Păulești, în cazul de trucare de meciuri pentru pariuri
0
În sfârșit! » Hagi devine selecționerul României și poate alinia „11”-le la care doar a visat!
8
Știri din fotbal internațional
Bayern „tremură” pentru Kane » Englezul, incert pentru meciul cu Real Madrid
0
Antrenorul lui Ionuț Radu a luat decizia, chiar în pauza competițională » A semnat contractul
0
La loc comanda! Starul de 150.000.000€ revine după trei luni
0
Fiasco la vânzarea biletelor pentru Cupa Mondială » Gafa făcută de FIFA „i-a blocat” pe fani
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Cristian Anton a fost arestat preventiv. DNA a găsit peste 500.000 de euro, ...
Libertatea
De ce ar putea alege Trump weekendul prelungit de Paște pentru o operațiune ...
Adevărul
Sub stăpânirea lui Ridzi: Jiul Petroșani, „vaca de muls”, între blaturi la ...
GSP SPECIAL
Vladimir Putin avertizează o țară care i-a fost aliată că se apropie prea ...
Libertatea
se pare ca nici tu nu prea stii "de-astea", asa ca ramai pe mai departe la stadiul de clasa pregatitoare!
dispari ma
asta e retorica, nu?
nu "stie" astia de-astea.
ba esti prost?
si voi cat credeti ca luati la vara pe BOURceanu si Varzarusanu? Nu stii, iti zic eu, zero lei si zero bani!
Prea mult !! Nu merita mai mult de 200000 de lei !: ))))
Alexe a fost imprumutat !! Lu au luat nici un ban si nici n-or sa vada vre-un banut pt ca Alexe este aut anul asta !!
nu numai tu crezi asta... TOTI o cred!
Daca Dinamo se desfinteaza sau retrogradeaza,satisfactia ta va fi infinit mai mare.Dar asta e,daca joci prost mi se pare normal ca si rezultatul sa fie prost. Nu ti se pare corect ? Doar ca si Steaua ar trebui SA-NVETE SA CASTIGE FARA AJUTORUL ARBITRILOR SI A BLATISTILOR..Mie mi se pare corect ca CEL MAI BUN SA CASTIGE SI NU CINE TREBUIE SA CASTIGE.Daca in campionatul acesta Steaua ar fi avut cu vreo 10 puncte mai putin,adica cele primite cadou de la arbitrii,sansele sa castige campionatul ar fi fost mult mai mici si cele mai mari Astra si Petrolul.Doar ca in Romania,dupa cum mai spune-am, CASTIGA CINE TREBUIE SA CASTIGE NU CINE MERITA.Asa ca bucuria ta TREBUIE sa fie mai moderata.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.