Alte știri din fotbal
Dinamo, sfătuită să ia un jucător din Superliga: „De mare clasă. Kopic i-ar da direcție”
0
Schimbare de locuri în zona play-off-ului după prima etapă de Liga 2 din acest an
10
Rapid - Dinamo, derby pe Arena Națională » Anunțul făcut de jandarmerie
10
Fostul jucător al Generației de Aur, prima reacție după anunțul făcut de Mircea Lucescu: „Mă rog la Dumnezeu pentru el”
0
Știri din fotbal internațional
UEFA a trimis amenda la 3 săptămâni după FCSB - Fenerbahce!
0
Jucătorul care a evoluat la toți cei trei granzi ai Italiei a numit cel mai mare antrenor cu care a lucrat: „A fost un fenomen”
0
Manchester City - Newcastle, meci important în lupta la titlu din Premier League
0
Alanyaspor - Basaksehir, cu Ianis Hagi și Umit Akdag titulari » Două goluri înainte de pauză
0
Lifestyle
Un caz care schimbă tot! Alpinist condamnat pentru omor, după ce și-a abandonat iubita pe cel mai înalt vârf din Austria: „Nu vă consider un criminal. Nu vă consider un om fără inimă”
6
Studiu înfiorător: TOATE căștile audio „pot cauza cancer, probleme de dezvoltare neurologică și feminizarea bărbaților”
0
Jenson Button a dezvăluit ce privilegiu pe viață primește fiecare campion de Formula 1: „Se numește permisul roșu”
0
Are 57 de selecții în naționala României și a semnat cu Asia Express! Avem toate detaliile
3
Donald Trump reacționează după arestarea lui Andrew: „O rușine, foarte ...
Libertatea
Ce șanse sunt ca Vladimir Putin să fie înlăturat de la putere? Strategia ...
Adevărul
Aurel Țicleanu, despre stenogramele explozive cu Craiova Maxima: „M-am ...
GSP SPECIAL
CTP, după vizita lui Nicușor Dan în SUA pentru Consiliul lui Trump: „Mi-e ...
Libertatea
Macar daca vine Mangia, sa-l tina 6/7 ani aici. Ori luam campionatul ori retrogradam. Cale de mijloc sa nu existe.
la anul tragem sa nu retrogradam..
Sa va fie rusine!!! Vad copii mici pe strada cu tricou si hanorac de la steaua lu oieru' ... Chiar nu putem si noi odata sa facem performanta?! Macar o finala de cupa sa jucam... sa ne simtim ca pe vremuri. Vreti oamenii pe stadion?! investiti! o sa luati mai multi bani de la noi decat din pariuri si reclame. Daca lucrurile vor continua asa vom urma modelul Poli Timisoara.. Faceti mereu echipa de rebuturi. Intai performanta, apoi vorbe.. tineti minte!
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Din cate foste glorii si antrenori valorosi olteni, se gasira sa aleaga un italian... ciudat rau...
De la o echipa super ofensiva sa se astepte acum la una super defensiva cu multe rezultate de egalitate si nici un trofeu. Multescu a facut din r... bici care mai si trosnea.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.