Alte știri din fotbal
Universitatea Craiova - FC Argeș, în runda #4 din Superliga » Echipele de start
10
Salvată de Zima, Petrolul obține a doua victorie a sezonului! Meci cu două penalty-uri și un „roșu”
9
Claudiu Niculescu, nemulțumit de trendul din Superliga: „Cam mult! Nu cred că e normal”
8
Chindia Târgoviște și Metaloglobus, meci nebun în epilogul rundei secunde din Liga 2 » Toate rezultatele + clasamentul
27
Știri din fotbal internațional
Cel considerat creatorul celei mai mari răsturnări de scor din istoria fotbalului a semnat cu noua echipă!
0
Lionel Messi și-a luat rămas bun de la tatăl său
1
Ce echipă își face Trabzonspor! Fostul coleg al lui Salah semnează cu formația lui Drăguș
0
Alessandro Debenedetti, atacantul dorit de Rapid, prezentat la noua echipă
1
Lifestyle
Artista faimoasă din România se iubește cu un fotbalist mai tânăr cu 13 ani » Fiul ei joacă la FCSB: „Felicitări, campionul meu!”
3
Neașteptat! Iubita starului din Premier League vinde tricouri la mâna a doua
0
Influencerița cu peste 23.000 de urmăritori a „pus ochii” pe fotbalistul de la Dinamo: „Să văd dacă mă recunoaște”
4
Iubita internaționalului român a furat toate privirile la prezentarea din Scoția: „Începutul unui nou capitol!”
8
Radu Miruță îi cere lui Sorin Grindeanu să pună Legea împotriva ...
Libertatea
SURSE Noile condiții puse de Bolojan pentru a vota un guvern
Adevărul
Cum a ajuns să arate stadionul fostei campioane a României, pe care au ...
GSP SPECIAL
Fotbalistul care susține că Gică Hagi n-a trecut niciodată de el: „Pur și ...
Libertatea
Stiind de interesul clubului pentru el doar nu era sa zica baiatu ca Steaua e cea mai buna echipa,normal, a zis dinamo,dar va asigur eu ca moldova e stelista,chiar avem si un club in chisinau unde se aduna toti suporterii stelisti inainte de meciuri FORZA STEAUA
Am face o miscare foarte buna pentru club si pentru concurenta la Dinamo cu acest jucator . Nu mai stati pe ganduri si aduceti-l in groapa.
ruicosma mare tampit mai esti, nu te grabi sa dai o replica, asteapta 15 secunde, gandeste un pic, si o sa-ti dai seama ca am avut dreptate.
JOC CRIMINAL: ...administreaza cu*vele! Trimite-le la produs! Jefuieste loserii impreuna cu gasca ta de borfasi! Cumpara iarba si droguri si vindele apoi ca sa faci multi bani! Calatoreste intre orase, inclusiv Bucuresti, si creeaza propria ta mafie! Mergi la Casino sa castigi niste bani usor... sau ia cu*vele si punele sa faca filme porno... pe care tu poti sa le vinzi pentru multi bani! Toate acestea si multe altele la: W*W PIMPFIRE C*M
Ce sa stie despre Shtoia!!? Ca e ciuca batailor in Ch.league!!? Baiatul, din respect pentru fotbalul romanesc s-a referit numai la Dinamo! daca ar fi vorbit despre shtoia trebuia sa coboare prea mult stacheta. Il asteptam in Groapa! Va juca sigur in Ch.League, spre necazul taranilor cu herpes din Ghencea. Niste ceausisti notorii!
Io zic c trebuie luat ...este cu mult peste Bratu si daca zic astia bine acum vreo 2 ani a marcat 3 goluri intr.un amikal impotriva lui Dinamo....nu doar ca este de viitor el a marcat si ieri la nationala si in tecut a mai marcat goluri...In alta ordine de ideei Ricuossuma pai cine este cea mai buna echipa din ROMANIA....DINAMO....E CEA MAI BUNA...
a zis bine cea mai buna..DINAMO daca vroiai sa "auzi" steoaia trebuia sa zica cea mai titrata..
ai o cultura fotbalistica extraordinara=)).Dinamo este poate cea mai buna din Romania...in Moldova nu exista tv? uita-te mai bnee rusulee cine e cea mai buna echipa din Romania!!!
La cati bani cer pe el cei de la Odessa,cred ca ar merita sa-l luam!Cine stie ce ii poate pielea?E tanar si este de viitor!Oricum nu poate fi mai slab ca Bratu!Dupa mine Bratu este cel mai slab atacant al lui Dinamo!!!
Luati-l!E bun si tanar.Poate sa ne ajute pe termen lung!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.