Alte știri din fotbal
Florin Tănase, uluit de condițiile în care s-a jucat pe Arena Națională: „În 2026, la ce stadion, cât a costat... e decapotabil”
0
Verdictul specialistului Marius Avram, după ce Gigi Becali l-a acuzat violent pe arbitrul Cristian Moldoveanu: „Criminal!”
1
A dat din casă despre următoarele două transferuri de la FCSB: „Atacantul vine săptămâna asta. Nu sunt idiot să stau după Bîrligea”
0
Becali l-a urmărit pe Matei Popa și a anunțat decizia: „Gata, la revedere!”
0
Știri din fotbal internațional
L-au luat înapoi doar că să-l dea mai departe! Ce se întâmplă cu fotbalistul lui Chelsea
0
Ionuț Radu, de netrecut în La Liga: a pus „lacăt” pe poartă la Getafe
0
Reacția lui Arbeloa după fluierăturile primite pe Bernabeu: „Nu sunt Gandalf”
0
Imagini impresionante la Salonic » Răzvan Lucescu și fanii lui PAOK, la primul meci acasă după tragedia cu cei 7 suporteri
0
Lifestyle
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
12
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
Moneda din Republica Socialistă România care se vinde și cu 3.000 de lei pe ...
Libertatea
„Vă rugăm! Aceștia sunt copiii noștri!”. Mama unui soldat rus cere ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Oana Gheorghiu crede că și compania TAROM ar trebui să fie privatizată după ...
Libertatea
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
MECI PIERDUT CU 3-0 !!!!!!
Pai daca d-nul sumi antreneaza cu toate ca era suspendat de ce nu s-a putut suspenda si edy la fel ca sumi? daca tot ne batem joc de reguli macar sa ne batem in aceiasi masura
Sa se aplice regulamentul ! In cazul in care este vinovat ,pedeapsa sa fie maxima !
Daaaaaaaaa. Sa fie pedepsit ! Sa nu mai dea indicatii.Conform indicatiilor lui pretioase, Pandurii in superioritate au facut cel mai jalnic meci .
De ce se pleaca de la false premize? Mergind pe principiul "da si ala a facut asa ceva" nu se face decit sa se acrediteze ideea ca toti care vor proceda asa, pe viitor, sa fie iertati apriori. Sunteti intr-o mare eroare sau un foarte mare partizanat, dle redactori! S-a mai intilnit vreun antrenor cu jucatorii sai in vreo parcare de stadion in pauza meciului atunci cind a fost suspendat? Evident, nu! Cit despre "ambiguitatea regulamentului" asertiunea este de asemenea falsa pentru ca art.42 se refera la ceea ii este interzis antrenorului care este trimis in tribuna de arbitru, pe parcursul acelei partide, pe cind art.9 este foarte clar si anume: ANTRENORUL SUSPENDAT NU ARE VOIE SA SE INTILNEASCA CU JUCATORII PINA DUPA 20 MINUTE DE LA SFIRSITUL PARTIDEI IN CARE A FOST SUSPENDAT!
Nu conteaza ca altii n-au respectat legile in trecut. Important e ca acum avem ocazia sa respectam Regulamentul si nu vrem. Aici e buba. Iordanescu nu avea voie sa intre in contact cu echipa, scrie clar in Regulament.
nu trebuie pedepsit pentru ca nu trebuia suspendat! daca trimiti in tribuna un astfel de antrenor, de om, inseamna ca nu ai nimic in comun cu arbitrajul, doar il practici pentru spaga! m-ai auzit, cristi balaj?!
Foarte rau ca exista atatea cazuri de eludare a regulilor. Ar fi trebuit pedepsite toate, inclusiv al lui Eduard Iordanescu. Sigur ca acum acesta o sa apara victima in conditiile precedentelor existente. Nu stiu cand vom invata ca o regula trebuie respectata. Daca vom invata vreodata.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.