Alte știri din fotbal
Hermannstadt - Dinamo, în etapa #23 din Superliga » Echipe probabile + cote
0
Mircea Lucescu, internat la spital: „Sunt sub supravegherea medicilor, sper să mă refac repede”
3
Dinamo are un plan uriaș pentru Cătălin Cîrjan: „Top 3 din Olanda sau Belgia”
1
Directorul sportiv de la Dinamo anunță: „Ne-am strâns mâna, cifra pentru următorii doi ani e stabilită”
6
Știri din fotbal internațional
Inter - Pisa, în debutul etapei #22 din Serie A » Cristi Chivu, față în față cu Marius Marin
0
Căpitanul lui Dinamo Zagreb, surprins de un jucător de la FCSB: „Cel mai bun”
0
Nu e „Dibu” Martinez » Gazzetta dello Sport dezvăluie adevărata țintă a lui Cristi Chivu la Inter
0
Derapaj de necrezut al lui Unai Emery! » Ce a putut să-i facă lui Tielemans
0
Lifestyle
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
0
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
Avocata care plănuia să „răzbune” moartea fiului ei prin asasinate, ...
Libertatea
Cel mai ieftin resort de schi din Europa se află aproape de granița cu ...
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
Dezmățul financiar din primăriile României. Cazul angajatei căreia ...
Libertatea
Petrescu a distrus tot ce a construit MANDORLINI. CFR joaca un fotbal "MEDIEVAL" in comparatie cu fotbalul MODERN jucat inainte, iar rezultatele se vor vedea in timp . Cum sa-l vinzi pe BARLIGEA , care este varf adevarat si sa-l aduci pe LUIS MUNTEANU , care este doar un rebut marca HAGI ambalat bine si sa pierzi 500 000...?????
Domnule Balaj înțeleg că echipa la ora asta are un singur desfiintarea!
"Daniel Bîrligea (24 de ani) a fost vândut la FCSB, în timp ce Matija Boben, Anton Kresic și Ajeti au fost dați afară." Conform transfermarkt, Ajeti A FOST TRANSFERAT CONTRA SUMEI DE 300K EURO...asta nu inseamna dat afara "ziaristilor".
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.