Alte știri din fotbal
Steaua nu se mai oprește din transferat spanioli! Mai vine unul
0
Procurorii au finalizat dosarul Keita! Ce urmează după teribilul accident în care a fost implicat fotbalistul
1
„Vreau să schimb viitorul familiei mele!” » Cine e noul fundaș al Universității Craiova: „diamantul” din Caraibe și-a transformat drama în carieră
0
Ultimele detalii despre transferurile lui Drăguș și Coman la FCSB: „Nu s-au mai dat banii ăștia până acum în România”
0
Știri din fotbal internațional
Au ales succesorul lui Nuno Campos!
0
Jurnalista L'Equipe, suspendată după declarațiile despre vedeta Belgiei
0
Jose Mourinho a numit „calul negru” al Campionatului Mondial: „Pur și simplu știu”
0
Perla finalistei Europa League strălucește la Mondial » Coșmarul Bosniei a ajuns deja pe radarul multor cluburi
0
Lifestyle
Diana Munteanu a pus un pariu de cotă 17 la Cupa Mondială: „Promit să fac asta la TV, dacă nu trece de grupe!”
5
Scandal la brazilieni! » Cu amanta și apoi cu soția la Cupa Mondială, pe banii naționalei
3
Dezvăluirea iubitei noului erou de la Mondial: „Atunci, el a intrat în depresie!” » Cum a încălcat acesta ultima interdicție de la FIFA
1
A fugit de Mondial și a încins atmosfera pe insula milionarilor! Iuliana Pepene, escapadă în Mykonos: „Tu ești campioana”
6
Primul ministru din Guvernul Veștea respins în Parlament. Cum arată ...
Libertatea
Subiectele de la Evaluarea Națională 2026, publicate pe rețelele sociale în ...
Adevărul
Cum arată casa unde a copilărit miliardarul Ion Țiriac
GSP SPECIAL
Contradicțiile din programul de guvernare al Cabinetului Veștea. Economist: ...
Libertatea
Hai sa vedem treaba cu stadionul. Eu pariez ca dupa ce se va vedea noua echipa a CFR-ului la lucru in amicale lumea va veni tot mai mult la meciuri. Cred ca stiu ceva ce tu nu stii. Cat despre falimentul lui Paszkany, este foarte bine ca stii tu lucrurile. De altfel, Paszkany a dat deja 10 falimenturi, el detine Avicola Iasi, nu? :)) Cotcodaceala placuta. :)
Pentru "urcarea" in primele 16 echipe din a doua competitie europeana cati bani ati luat, puisorilor? :))Am spus tot ce era de spus. :) CFR s-a orientat mereu spre campionat. Iar daca Steaua a avut valoare, ati vandut ceva de pe urma impresiei de prin Europa? Noi, chiar si de jocurile interne, am avut deja 2 jucatori vanduti. Asta clar e evaziune. Da, la noi sunt becalistii. Totusi, daca aveti atata valoare, ceva campionate aveti, ceva, mai recent? Multumesc. :))
intr-o mana ai dreptate. nu stiu ce tii in ea, dar ai dreptate. partea cu arpi care castiga tot in Romania. pai aici, se stie de catre toata europa, e patria evaziunii si a coruperii, deci arpi are toate sansele cu banii lui obtinuti din televizarea stelei. sa vedem in europa ce faceti ca pe acolo numai steaua a reusit sa urce, voua vi se facea rau de la lipsa de oxigen. ce sa-i faci, banii lu' arpi nu merg si pe acolo. acolo e valabila doar valoarea, iar valoare a avut doar steaua, asa cu numai 2 prezente pe podium in ultimii 5 ani
ce aroganta! de la hotii care au furat campionatul....asa e. Prostii si hotii sunt aroganti.
Te-a luat valul! Concentreaza-te! Nu era vorba de subconstientul lui Arpad, ci de al tau! Nu era vorba ca Arpad face miscari "neprofitabile", ca dovda ca stie pe ce sa dea banii, pe televizarea Stelei. Daca televiza numai CFR ajungea in faliment. Iar aia cu, " Stadionul se va umple tot mai mult"..., vise taica, vise...
Ghesepe-ul va da programul de seara a lui Porumboiu si Becali...Digisporturile programele der dimineata.... probabil cele mai bune rahaturi din lume...
aroganta e pt voi, televiziunile de sport, care doua luni o sa vorbiti in punga, fara drept de a da vreo imagine de unde-si muta berbecii stana! o sa guitzatzi ca porcii la troaca goala!
Daca tu crezi ca Paszkany arunca banii sau face miscari neprofitabile, te inseli. Sau tu crezi ca el joaca pe baza de subconstient? Priveste cifrele CFR-ului si ai sa intelegi. Cat despre antipatia pentru CFR, asa cum o resimti tu acolo, tot asa o resimtim si noi de catre voi, tocmai asta ne face sa strangem mult mai mult randurile, sa devenim o forta in regiune. Stadionul se va umple tot mai mult, doar priveste. Amintirea dezamagirii din sezonul trecut a cam trecut, lucrurile sunt pe calea cea buna - observi transferuile? Voi amagiti-va cu chestiunile faptului ca CFR e efemera, asteptati sa ne saturam noi de castigat. :)
"Intr-adevar, formatia care a prins de 2 ori podiumul in ultimii 5 ani face toti banii." ...Vezi, subconstientul, inocent si pur, iti spune care-i adevarul, chiar daca, cand te trezesti, il renegi si-l iei in ras! Stii care e marea "realizare" a lui Arpi? Cu cat mai multe "trofee", cu atat mai mare antipatia fata de Cufuristi, aici in Romania si, ca o consecinta logica, si mai multi bani aruncati de Arpi in media (inclusiv postangii de profesie...) ca sa-i "parfumeze" ! In Ungaria cred ca ar fi altfel! De aia zic eu ca Arpi si-a gresit campionatu', sau "a fost pus sa greseasca"....:)))
Da, depinde din ce presa citesti. :) Unii spuneau ieri ca ar fi fost intr-adevar nici 600 de oameni, altii spuneau ca ar fi fost peste 2000 (adica exact publicul pentru un meci de B - viitorul va este linistit). :)
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.