Comentarii (58)
valii_sv
valii_sv  •  03 Decembrie 2018, 14:07
Postat de iosif_vs pe 03 Decembrie 2018, 13:59

Nu știu dacă Strâmbul vorbește serios, dar prin declaratiile astea se face de râs. Pur și simplu, toată țara râde (tăvălindu-se pe jos) la ora asta de el și de Minamo!

Toata tara rade de fcsb ! Au intrat in cartea recordurilor , de trei ani se bat singuri la titlu si termina pe locul 2 ! Si cu jucatori cumparati pe milioane , si ajutati de televiziuni , programati numai duminica , ajutati si de arbitrii ! De rasul *** ! Tare ma tem ca si sezonul asta alearga singuri si vor termina tot pe doi !

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

iosif_vs
iosif_vs  •  03 Decembrie 2018, 14:04
Postat de Gaby A Gator pe 03 Decembrie 2018, 14:02

Ce nasol e sa fii prost iosifeee!!

Zici din experiență, da? Bine că recunoști.

1742401565799276
Gaby A Gator  •  03 Decembrie 2018, 14:02

Ce nasol e sa fii prost iosifeee!!

1742401565799276
Gaby A Gator  •  03 Decembrie 2018, 14:01

Decat fc5bist *** mai bine orice altceva! Liga doarme-n ghete! L-a deeranjat cu ceva gino pe *** gigi pana acum?? Nu! Si nici nu o sa-l deranjeze....

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

iosif_vs
iosif_vs  •  03 Decembrie 2018, 14:00

Mostră de prostălău plătit să facă propagandă pentru loserii faliți/insolvenți din ghiveci.

iosif_vs
iosif_vs  •  03 Decembrie 2018, 13:59

Nu știu dacă Strâmbul vorbește serios, dar prin declaratiile astea se face de râs. Pur și simplu, toată țara râde (tăvălindu-se pe jos) la ora asta de el și de Minamo!

104459837173638
Dinu Stefan  •  03 Decembrie 2018, 14:00

acu ca vine si nea mircia se face echipa tare ! nea mircia catre nea mircia in vestiare : captain ? captain ! amandoi catre presedinte : captain ? :- just david,actually ! captain david ?! no,actually is general ! captain nistor salveaza ziua....CAPTAIN ! cine a zis ca siguranta nu poate avea echipa de umblat prin europa ?!

771545396317549
Eugen Iustin  •  03 Decembrie 2018, 13:54

:)))))) iei eventul in liga 2.

  • 1
  • •••
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
Comentează