Alte știri din fotbal
Gigi Becali e convins, după întâlnirea cu fotbalistul: „Vine la noi”
0
Pus pe liber după doar 3 meciuri la FCSB, semnează cu Dumbrăvița
0
Florin Maxim îl are de azi la antrenamente și pe noul atacant
0
Pleacă Ionuț Chirilă după doar două săptămâni la noua echipă? Ar vrea măcar să înceapă antrenamentele: „Mă duc!”
2
Știri din fotbal internațional
Ederson, ca danezii! » De la nunta unui amic la Mondialul 2026
0
Top 10 cei mai buni marcatori din istoria Campionatelor Mondiale
0
Riscă meci pierdut la „masa verde”! » FIFA amenință cu represalii dure, dacă la Mexic - Africa de Sud se va auzi scandarea controversată a localnicilor
4
Caz cutremurător: „Eu sunt la Mondial, ea face chemioterapie. Visăm împreună la finala din New York”
0
Lifestyle
Au ales cele mai sexy 11 partenere de fotbaliști care vor merge în America
0
Ce poți face în Mexic cu „incredibila” sumă de 1,3 lei? » Surpriză totală la aterizare, după ce am călătorit în avion cu naționala Tunisiei!
6
Și Dennis Man s-a căsătorit astăzi: căpitanul Stanciu i-a fost naș
8
Denis Alibec s-a căsătorit discret cu fosta gimnastă
10
Sorin Grindeanu s-a întors din SUA, când era ministru, cu o factură de ...
Libertatea
De ce un apartament din 1975 poate fi mai valoros decât unul nou
Adevărul
Avem LISTA COMPLETĂ de premieri olimpice, ținută doi ani la secret de COSR ...
GSP SPECIAL
Singurul fotbalist român care a fost campion mondial. „Alerga până la ...
Libertatea
Tu esti din formatia Azur ?? ***, nu am mai jucat in europa, nu din cauza ca echipa nu s-a calificat acolo, ci din cauza legilor smechere din Romania in care insolventa iti interzice dreptu de a juca, cat despre titlu, pai cum sa facem fata daca tot CCA-ul este spovedit de becali ?? hai du-te si urmareste star trek ca aia va fi numele echipei tale hahaha
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Cat de penibil poți să fii menționând 2 simboluri pt o aceeași depunctare de 3 puncte
mai trebuia si Craiova depunctata si mergeu la brat viitura si fcsb pentru castigarea titlului !Rusine !nu o sa mai dureze mult si in tribune nu vor mai fi spectatori decat cei din familiile jucatorilor ! mergem pe repede inapoi !Traiasca cooperativa nas cu fin !
Steaua in schimb isi traieste ultimele clipe.Adio!
Dar *** cand va fi depunctata pt blaturile cu Viitura???
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Care Dinamo?Dinamo este a lui Badea cu tot cu sigla si palmares,***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
oauu, dinamo e in pericol sa rateze play off-ul...ceea ce nu ar fi o surpriza
Prostovane,asteptati de 10 ani un titlu,in cupele europene nu mai jucati si acum asteptati ca niste sclavi desfiintarea Stelei.Numai asa mai castigati si voi ceva,jucand cu echipe de teapa voastra:Chiajna,Voluntari..etc..
culca-te trol..si viseaza penaltyuri inventate pentru steaua :)) poate asa sa bateti si voi pe cineva. haha !
Ai grija cum vorbesti,pacaliciule.Daca ai incerca un moment in viata ta trista sa fii obiectiv si nu te-ai mai purta ca un mucos rasfatat am avea ce discuta.Stai linistit ca nu te mai bag in seama.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.