Alte știri din fotbal
Cele 32 de echipe rămase în cursa pentru Liga 2 » Cât de complicat e sistemul de promovare în acest sezon
0
Ciprian Marica, despre problemele lui Mircea Lucescu: „Probabil l-a consumat și acest meci cu Turcia”
0
Mircea Rednic, despre starea de sănătate a lui Mircea Lucescu: „Nu poate trăi fără fotbal”
0
Universitatea Craiova, victorie fără emoții în amicalul cu CSM Slatina
0
Știri din fotbal internațional
Kosovarii nu se tem de Turcia » Vedat Muriqi: „Pentru noi ar fi ca o a doua independență”
0
Obiectivul lui Chivu: „Lautaro contra Romei” » Decizia antrenorului în privința argentinianului
0
La centru va fi „inamicul” nemților! » Bild anunță un dezastru: „Se profilează o furie imensă”
0
Incident tragic la redeschiderea stadionului „Azteca” » Persoană decedată în tribune
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
0
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Viktor Orbán, furios pe maghiarii care l-au huiduit la Gyor, un bastion al ...
Libertatea
Culisele unui scandal major la echipa națională a României. „Ne-a luat Hagi ...
Adevărul
Ce ar trebui să știe bărbații despre sănătatea femeilor: „Ele cred că o iau ...
GSP SPECIAL
Transhumanța tocmai a intrat în patrimoniul UNESCO. Dar transhumanța, ca o ...
Libertatea
ACEASTA GENERATIE DE TRISORI IN FRUNTE CU NASU' SANDU, VICTOR PITURCA SI CORLEONE DRAGOMIR TREBUIE PENSIONATA SAU "LA MITITICA". AM CREZUT IN IONUT LUPESCU SI FLORIN PRUNEA, PE CAND ACTIVAU IN SINDICATUL FOTBALISTILOR. ACUM CRED CA INCEARCA SA-I INTREACA IN MESCHINARII PE CEI CARE-I CRITICAU SI BLAMAU. CUM SI-A LUAT IONUT LUPESCU(cel mic) VILA DE PESTE UN MILION DE EURO DUPA CE A DELEGAT ARBITRI UN SEZON? CINE A NUMIT BRIGADA DE ARBITRI IN CAZUL "BRICHETA"? CINE I-A PROMOVAT
da borcea unde e borcea ?
intrati si voi pe h*t*t*p://b-u-x.net/?r=oldstyle scris legat fara ''*'' procedeul este simplu! pur si simplu faci un click pe un link catre o pagina web, navighezi cateva secunde pe acea pagina si gata ai 1 cent, adica 0.01$, si cand ajungi la 99 centi, adica 0.99$ ai 1$... ai castigat bani! nu e nimic complicat. aceasta pentru ca tot ceea ce trebuie sa faci este sa vizitezi odata pe zi site-urile pe care le punem la dispozitie in sectiunea "surf".
Din ceea ce apare in media ,rezulta un lucru : au fost urmariti/ascultati mai multi conducatori de club si arbitrii ,insa doar o mica parte din ei au fost informati si cat au putut s-au protejat. Altfel nu pot pricepe de ce lipsesc Borcea , M.Sandu ,M.Dragomir ,etc .
ce povesti de adormit copii;adica borcea si turcu sunt extrem de corecti ei nu trebuiau urmariti:)) Ce sa mai zici de observatori ,arbitri ,sefi de comisii(cei mai corupti),sefi frf?
Am impresia ca DNA asculta fara aprobarea procuraturii. Daca e asa si au posibilitatea de a asculta fara sa apeleze la alte servicii, atunci stie Basescu tot ce se vorbeste in Romania; e ca pe vremea securitatii, poate mai rau! Democratie dar nu si pt. catei!
florin bercea luati l
de Copos nu zice nimeni nimic?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.