Alte știri din fotbal
Acuză după U Cluj - Petrolul: „A fost penalty clar!” » Prunea i-a dat dreptate
1
Alexandru Chipciu cere o schimbare la U Cluj: „E clar că nu mai merge”
1
Ricardo Sousa l-a impresionat pe Prunea: „Știe meserie”
0
Sergiu Hanca, de pe locul al doilea: „Peste așteptări pentru unii. Noi suntem împotriva tuturor”
0
Știri din fotbal internațional
Lifestyle
Fosta iubită s-a dezbrăcat și a postat provocator, după ce în patul fotbalistului a apărut o nouă „cucerire”
2
Au semnat actele pentru stadionul de 115 milioane de euro din România: „În sfârșit!”
8
Prinși în «ofsaid» » Internaţionalul n-a mai putut ascunde relația cu Valentina: „Ești în patul lui!”
3
Artista faimoasă din România a cântat imnul echipei la meciul din Superligă: „Am avut emoții uriașe!”
1
Nicușor Dan a promulgat legea ANI prin care Dominic Fritz își pierde ...
Libertatea
Cum sunt umflate prețurile la benzinării. O anomalie greu de justificat: ...
Adevărul
De față cu Mitică Dragomir, talentul uitat al Diviziei A a fost premiat pe ...
GSP SPECIAL
INTERVIU Ce e așa special la cel mai nou serial disponibil pe HBO Max: ...
Libertatea
stirile astea stii ca sunt minciuni doar dupa ce citesti titlul. gsp e gazeta facaturilor impachetata cu peste.
pe mine?io am fost in calitate de turist rezident in romania p acolo si nu in timpu serviciului ca altii multinationali cit despre capsunari nu ie treaba mea ce fac ie giobu lor si nu ma afecteaza deloc ie problema lor ce fac si mai ales ie problema ta ce ai cu capsunarii si daca vrei sa rizi de iei ca doar tu ai scris asta cu capsunarii nu io asa ca n am ce comenta pe acest subiect clar?
Asta e, nu toti suntem capsunari! Nu inteleg ce te deranjeaza!
da ba am inteles unde lucrezi data viitoare cind trec pe la fintina lu trevi n o sa mai port incaltaminte sport ci clasica si poate ne cunoastem
Bah nu stiu ce vise erotice ai tu, dar eu vorbeam de chiriile la apartamente...
Care adevar mah!? Ce aberezi acolo!? Stiu ca scrii pe invers, dar daca nu intelegi iti desenez ca la copiii mici!:)))
Ca sa-ti demonstrez unde lucrez, lasa aberatiile ca nu ma intereseaza...
te supara adevaru?daca te a deranjat cuvintu chirie il inlocuiesc cu lizing ca ie mai trendi nu i asa?ia zi asa iti place cum ie reformulat adica liiiziiing :)))))))
baa io dau numere la femei ai inteles?ba daca ai alte preferinte nu ie treaba mea cauta amatori
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.