Comentarii (28)
ang3ldev1l
ang3ldev1l  •  04 Ianuarie 2017, 00:40
Postat de luke2 pe 03 Ianuarie 2017, 23:57

As vrea daca cineva stie sa explice cum de la Dinamo nu sunt problemele astea si al Steaua da. Nu ambele echipe au fost preluate in acelasi mod de la Militie sau Armata? Cum se poate ca Dinamo sa joace tot acolo in groapa si sa nu aiba probleme dina stea de palmares iar Steaua sa fie distrusa in modul asta de Armata ca doar nu credem ca ani buni de zile au tacut si acum cand este "cascaval" au devenit subiti iubitori de Steaua?

si la ei se intampla la fel, dar totul se face intr-o linistie ciudata, cs dinamo este deja inscrisa inca din 2016 in liga 5-a http://www.frf-ajf.ro/bucuresti/competitii-fotbal/liga-v-seria-2-5146/cs-dinamo-6207.html

bvd_magheru
bvd_magheru  •  04 Ianuarie 2017, 00:31
Postat de para.para pe 04 Ianuarie 2017, 00:10

Pentru ca militia inca mai are un ciolan de ros. Lumea nu stie nimica, dar asta e adevarul. Cand s-o termina ciolanul, O sa avem derby de romanika in liga 5-a: CSA 5teaua - CS Dinamo.

Ba pe nimani nu intereseaza ardealul . Toata ziua frecati menta pe aici !! Nu aveti ziare , nu aveti televiziuni . Nimic . Saracii . Anul asta se termina doua stadioane de lux . Digi e la bucuresti .

bvd_magheru
bvd_magheru  •  04 Ianuarie 2017, 00:28
Postat de luke2 pe 03 Ianuarie 2017, 23:57

As vrea daca cineva stie sa explice cum de la Dinamo nu sunt problemele astea si al Steaua da. Nu ambele echipe au fost preluate in acelasi mod de la Militie sau Armata? Cum se poate ca Dinamo sa joace tot acolo in groapa si sa nu aiba probleme dina stea de palmares iar Steaua sa fie distrusa in modul asta de Armata ca doar nu credem ca ani buni de zile au tacut si acum cand este "cascaval" au devenit subiti iubitori de Steaua?

Ba am intrat in al 28'lea an . Termina cu izmenelile . Acum aveti ce meritati . PSD. o sa incheiati 31 de ani cu ei la conducere .

para.para
para.para  •  04 Ianuarie 2017, 00:10
Postat de luke2 pe 03 Ianuarie 2017, 23:57

As vrea daca cineva stie sa explice cum de la Dinamo nu sunt problemele astea si al Steaua da. Nu ambele echipe au fost preluate in acelasi mod de la Militie sau Armata? Cum se poate ca Dinamo sa joace tot acolo in groapa si sa nu aiba probleme dina stea de palmares iar Steaua sa fie distrusa in modul asta de Armata ca doar nu credem ca ani buni de zile au tacut si acum cand este "cascaval" au devenit subiti iubitori de Steaua?

Pentru ca militia inca mai are un ciolan de ros. Lumea nu stie nimica, dar asta e adevarul. Cand s-o termina ciolanul, O sa avem derby de romanika in liga 5-a: CSA 5teaua - CS Dinamo.

dinamo_fan
dinamo_fan  •  04 Ianuarie 2017, 00:07
Postat de luke2 pe 03 Ianuarie 2017, 23:57

As vrea daca cineva stie sa explice cum de la Dinamo nu sunt problemele astea si al Steaua da. Nu ambele echipe au fost preluate in acelasi mod de la Militie sau Armata? Cum se poate ca Dinamo sa joace tot acolo in groapa si sa nu aiba probleme dina stea de palmares iar Steaua sa fie distrusa in modul asta de Armata ca doar nu credem ca ani buni de zile au tacut si acum cand este "cascaval" au devenit subiti iubitori de Steaua?

pentru ca steaua e sinonima cu traditia furtului. o fi avut si Dinamo perioadele ei negre dar la steaua toata istoria e neagra. pana si pe sarmanii aia din divizia B de la Mioveni i-au furat cu arbitrii ca sa poata da un gol. da-o dracului de treaba...acum in 2017 stelistii trebuie sa se imparta..fie sa sustina echipa unui condamnat penal care a plagiat carti prin inchisoare ca sa iasa mai repede..ori sa sustina echipa caracatitei de la mapn care e dispusa sa calce si peste cadavre ca sa mai fure niste bani.

mariuss72
mariuss72  •  04 Ianuarie 2017, 00:06

Mai trebuie sa spuna de aia ca's clone, asa cum au facut Pintilii si Tamas...Pintilii fiind capitanul echipei.

luke2
luke2  •  03 Ianuarie 2017, 23:57

As vrea daca cineva stie sa explice cum de la Dinamo nu sunt problemele astea si al Steaua da. Nu ambele echipe au fost preluate in acelasi mod de la Militie sau Armata? Cum se poate ca Dinamo sa joace tot acolo in groapa si sa nu aiba probleme dina stea de palmares iar Steaua sa fie distrusa in modul asta de Armata ca doar nu credem ca ani buni de zile au tacut si acum cand este "cascaval" au devenit subiti iubitori de Steaua?

para.para
para.para  •  03 Ianuarie 2017, 23:52
Postat de gametable08 pe 03 Ianuarie 2017, 23:49

Tare proasta tara avem in alte tari la ce au facut astia cu echipele de traditie erau batuti de mult si scuipati,la noi exista tolerarea ne meritam soarta !

Aici ai dreptate. Pai sa fi desfiintat nemtii pe Bayern, iesea razboi civil. La fel si in Spania sau in Anglia. De Italia nici nu vreau sa ma gandesc ca ii hacuia mafia pe toti daca patea ceva Napoli sau Palermo.

para.para
para.para  •  03 Ianuarie 2017, 23:50

Cum baaaaaaaaa? Magicianul abia acu se transfera la 5teaua? Aaaaaa, da ba, pana acu a jucat la echipa acestei hartii de sport.

gametable08
gametable08  •  03 Ianuarie 2017, 23:49

Tare proasta tara avem in alte tari la ce au facut astia cu echipele de traditie erau batuti de mult si scuipati,la noi exista tolerarea ne meritam soarta !

  • 1
  • 2
  • 3
Comentează