Alte știri din fotbal
Florin Gardoș: „Steaua ar fi de neoprit în fotbalul românesc dacă se întâmplă asta”
0
Ilie Poenaru, după înfrângerea din Ghencea: „Nu au avut curaj. E vorba de mental la noi”
0
Barcelona - Real Madrid 6-0, sub privirile a peste 60.000 de oameni pe Camp Nou
0
A rămas „interzis” când a văzut prima pagină: „V-am zis că e invidios pe mine” » De ce a fost numit „Criminal în serie”, după un derby cu FCSB
0
Știri din fotbal internațional
Au folosit, curele, torțe și pumni » Haos în interiorul arenei
2
Thibaut Courtois a devenit investitor într-un sport total neașteptat » Urmează primul campionat din istorie
0
Soția internaționalului Spaniei a spus ce o ține în formă maximă: „Fetelor, 3 ore pe săptămână!”
0
Gianluigi Buffon a decis și el să demisioneze, după gestul șefului Federației din Italia: „Așa este corect”
7
Lifestyle
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cristian Anton a fost arestat preventiv. DNA a găsit peste 500.000 de euro, ...
Libertatea
Doliu în Oradea! Un medic a murit la 51 de ani după ce a suferit un ...
Adevărul
Sub stăpânirea lui Ridzi: Jiul Petroșani, „vaca de muls”, între blaturi la ...
GSP SPECIAL
„Cozile de topor” ale Rusiei din Biserica Ortodoxă Română. Cum pătrund ...
Libertatea
Oferim cursuri de becalizare absolventii se vor numi fcsbisti. Am avut si avem cea mai principala galerie. Hei, hei!
Si daca nu are stadion ce?cate echipe au stadion?emblema are,dar piti e prea prost sa o vada!nu e nimeni ibligat sa aiba emblema armatei si sa dea 3.7 milioane euro pe an pentru desenul lor,n-au decat sa-l dea oricarui prost care ar da banii astia an de an!!!
domnule piturca,iti aduci aminte cand tot stadionul scanda ... "Pitzi,pitzi,pitzi ... lasa-ne ... lasa-neee ... lasa-neeeee ... eee" , iar fanii lui ionut negoita,borcea,badea .... "pitzi ... pitzi .. pitzii... nu-i lasaaaaa" ... ba,ce ipocriti sunt unii !
ai antrenat-o p-asta in 3 randuri si n-ai facut valuri ... sigur ca jijel a facut un smen , dar asta trebuia reglat atunci , cand i s-a cedat locul in prima divizie , lotul de jucatori, i s-a pus la dispozitie Ghencea etc.
Frate ai mare dreptate suntem condusi de carturari persoane onorabile si e bine. Am avut si avem cea ai principala galerie. Hei, hei!
666 este mana in mana cu infractorii extremisti antiromani oprea, boroi si talpan doar doar o pune si el mana pe o bucatica din ciolan. Ma trisorule care esti tu, ma barbutistule, Steaua nu a fost , nu este si nici nu va fi vreodata a ta pentru simlu fapt ca Steaua inseamna putere, caracter, curaj, onoare...lucruri pe care tu nu le ai.
Am mai spus si repet, acest d.b.toc din temelii este antiroman (vezi ce educatie face la fete) Un cioban smecher de trei lulele ( vezi figura cu "fixator la gat" in puscarie . Cum zicea, ptr. a impresiona judecatorii.) Se da mare roman-crestin ( la Athos cu Dumnezeul ptr. poporu' mneu)... imparte banii cum trebuie : biserici , scoli, sinistrati, parchete ! ... Logica lui este simpla : cu cat dai mai mult, cu atat poti fura si mai mult. Sau gresesc ?
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Bine ma Piturca ca acum nu mai e Steaua ta...dar tu cand ai fost antrenor la echipa atunci era Steaua ta??
DAr cand cu valiza la Cluj era Steaua ta sau a lui Vica? Mai are oierul sa-ti dea bani sau vrea Boroi si Talpan "sa teia si pe tine cu arcanu la Oaste"? Tu ce grad ai pe statul K?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.