Alte știri din fotbal
Se schimbă pentru a doua oară data Supercupei României
0
I se pregătește ceva! » Planul lui Hagi cu David Matei la echipa națională: ce l-a impresionat total pe selecționer
1
Dinamo cu echipa secundă la Cluj: 5 detalii interesante înaintea ultimei etape cu „frații” de la U
0
Cristiano Bergodi a râs cu poftă când a fost întrebat dacă va continua cu U Cluj: „Ei știu...”
0
Știri din fotbal internațional
„Făcea echipa cu un vrăjitor” » Fostul campion și-a deschis sufletul: „Am avut 18 stopuri cardiace în acea noapte!”
0
Statuie și tribună care să îi poarte numele lui Pep Guardiola, după plecarea de la Manchester City
0
Scandal în Premier League? » Chelsea îi solicită lui Manchester City o compensație!
0
România, șansă mare pentru Campionatul Mondial din 2030! Ce plănuiește FIFA
2
Lifestyle
Fosta acționarului de la Dinamo, la Festivalul de la Cannes: „6 ani împreună au fost foarte grei”
0
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
5
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
12
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Doi analiști politici explică ce opțiuni mai are Nicușor Dan după ...
Libertatea
Anamaria Prodan l-a desființat pe Reghe, după ce antrenorul și-a distrus ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
Vijelii, ploi torențiale și grindină: 18 județe sunt vizate de avertizări ...
Libertatea
Asa ... Sa vedem ce avem aici .... Mitici medieseni ... sa citim ....
Felicitari domnilor din Arges dumneavoastra meritati in liga 1 ptr ca aveti traditie ,orase istorice , sunteti regateni, aveti masini frumoase , va stiti descurca mai bine intr-un cuvant sunteti mai smecheri ......... jenant cum gandesc uni oameni si cant te gandesti ca suntem toti romani OARE CHIAR ASA SA FIE "TRANSILVANIA INDEPENDENTA"
Nu cred ca ar trebui sa generalizezi.Aici au postat numai o mana de oameni,printre care si dintre cei care nu sunt suporteri ai alb-violetilor.Sunt cu totii suparati si starea lor este de inteles.Sunt mai multe nereguli in fotbalul de la noi si, din pacate, pana acum FRF si LPF au avut abordari diferite.Unul ar fi mult-invocatul caz "valiza" care,se pare,inca nu este finalizat.In plus,domnul Horoba, a afisat o atitudine imorala,nedemna de un presedinte de club.Poate de inteles,dar inac
pt unu din medias nu stiti sa furati bistrita iti spune ceva cfr iti spune ceva ??
decat parteneri de competitie cu asa oameni mai bine in liga 2 sau poate facem o liga a echipelor din Transilvania ca noi aici nu stim fura sau corupe si din acets motiv suntem fraieri........ Asta din pacate este concluzia la care am ajuns.
Cand vad ce mentalitate au suporterii sau oamenii din PITESTI chiar cred ca Romania nu mai are nici o speranta , auzi ce pot sa spuna "nu sunt probe" ptr numele lui Dumnezeu dar ce vreti mai evident de atat . Cred ca singura solutie este Independenta Transilvaniei macar ptr acei oameni mai merita sa te intorci in tara .... restul din pacate e durere .
@ "zsigodya" : sincer nici nu ar trebui sa ma obosesc sa-ti raspund. Dar o fac pentru motivul ca orasul Curtea de Arges este locul nasterii si copilariei mele. L-ai adus in discutie prin aceasta micuta echipa de fotbal care a promovat si ai facut-o intrun fel care nu-ti face deloc cinste. Aceasta in caz ca ai sau tii la ea. Cred ca mai multi si-ar fi dorit sa aiba un oras cu o istorie atat de importanta si cu o arhitectura de exceptie. Daca nu l-ai vizitat, poate ar fi fost frumos din
@pt pitesti esti analfabet rau frate:))))
Argesul in liga 1 !Nu sunt probe,numai acuzatii ale procurorilor ( asta le e meseria sa acuze),interpretari si supozitii. Ori dupa cate stiu eu justitia se bazeaza pe probe certe,clare(apropo,unde-i flagrantul?).Argesul a fost echipa cea mai sanctionata cu 11m cartonase rosii si galbene,unde a fost avantajata ? Numai tampenii spun unii in totala necunostinta de cauza.Si mai doresc ceva- afara cu politicul in activitatea sportiva.
ai dreptate, dar l-ai auzit(sper) pe sandu? sa fi fost desteptii..! vorba romanului:prostul daca nu-i fudul....
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.