Alte știri din fotbal
Marius Croitoru, după ce a învins campioana FCSB: „Fără să jignesc pe nimeni, azi am fost buni”
0
Gigi Becali a avut 4 clienți după FC Botoșani - FCSB: „Poate a venit momentul să mă retrag”
0
În direct la GSP Live Special, Iasmin Latovlevici a găsit problema FCSB-ului la Botoșani: „Nu vreau să jignesc...”
0
FC Botoșani - FCSB 3-2 » Campioana, nimicită la Botoșani: Croitoru a dansat după „joga bonito”
39
Știri din fotbal internațional
Juventus vrea să semneze un golgheter faimos la vară! Condițiile impuse atacantului și suma pentru transfer
0
Mesajul sfâșietor trimis lui Jota înaintea accidentului! » Dezvăluiri din biografia „Niciodată nu mai e mult timp”
0
„Ori ești o marionetă, ori te elimină!” » Verdict dur din Italia după un nou Mondial ratat: „Primeam telefoane să convoc jucători”
0
Eroare incredibilă de contract » Greșeala care a amplificat criza financiară și riscă să coste scump clubul din prima ligă
0
Lifestyle
Gluma lui Gabi Torje, după ce l-a văzut pe Ilie Bolojan la câțiva metri de el: „Nu știu dacă am voie să spun”
7
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
Doi români au fost vopsiți cu roșu pentru a fi marcați, lângă Westminster ...
Libertatea
„Am supraviețuit perioadei de vârf a mandatului lui Trump“. SUA își pierd ...
Adevărul
Cum s-au antrenat astronauții din misiunea Artemis II spre Lună: ce este ...
GSP SPECIAL
Mircea Lucescu a făcut infarct chiar înainte să fie externat și este în ...
Libertatea
ideea e ca nu numai fc arges a facut asa ceva. legea trebuie sa se aplice pt toate echipele! sa nu uitam cazul valiza!!!!
CE VINA ARE GAZUL CA PENESCU E CORUPT??? DACA AVETI ASA ECIPA DE ce ati umblat la albirii??? DACA FURI DE CE SA NU FI PEDEPSIT??? DACA ERA ALTA ECIPA IN LOCUL GAZULUI CE FACEATI??SAU DACA ERATI VOI FURATI UN CAMPIONAT INTREG SI VA AFLATI IN SITUATIA GAZULUI CE FACEATI???EU CRED CA SAREATI 1-2 CE BARAJ SA JOACE ASTIA DIN B CA NU AU BANI...DIN B PROMOVEAZA ORICINE CINE SE "RISCA" SI ARE BANI...
Nu mi se pare normal ca o echipa ce retrogradeaza pe teren sa ramana in Liga I, doar pt ca este retrogradata o alta....:)
de unde e asa sigur blatistu asta de horoba ca azi o sa retrogradeze FC ARGES? are el ceva informatii din interior? a mituit comisia care judeca acest caz?? ca altfel nu prea inteleg starea asta a lui de euforie! sa mai lase ciocu mic! nu a vazut ce mesaje i-au fost lasete la stadion!
Gazmetan Medias=S.C.Pomana S.A?Toata lumea zicea ca au un joc bun,dar sa ajunga sa stea la mila comisiilor...Acest tov.Horoaba sau cum naiba-i zice a fost pomanagiu toata viata,de el nu ma mir,dar de cei din Medias mi se face mila,sa doreasca raul unei echipe care a castigat punctele pe teren??? Penescu a platit,nici el nu stie ce,(prostia si domnia se plateste)
de ce sa taca ? aproape un campionat nu s-a auzit nimic de la medias si care ne-a prins ne-a.............de aia ia bani sa vorbeasca!
nu cred ca sustinatorii echipei fc arges sunt toti huligani si penali, ca cei dintre care te lauzi ca faci parte! (sau cel putin asa am avut impresia in tribuna stadionului vostru, la meciul cu gaz metan. un pic de civilizatie nu strica nimanui....am o intrebare:cu ce au gresit echipa si suporterii gazului metan in toata povestea cu penescu? ce aveti cu noi?
Doamne cata prostie la acest individ !!! Comportamentul lui este o mostra de lipsa de profesionalism !!! Pai el este cel care doar trebuie sa taca, restul este rezolvat deja de catre o mana de analfabeti si impostori, in frunte cu TATAL SMECHERILOR ( Mitica Dragomir )si TATA JEAN !!!! Nu ma intereseaza FC ARGES, daca au gresit sa plateasca, dar mitocania acestui individ, deranjeaza, ca sa nu mai vorbesc de faptul ca PITESTIUL reprezinta mult in fotbalul romanesc, istorie, mari jucatori, etc
invata sa scrii si apoi posteaza comentarii,daca vrei sa te inteleaga cei ce citesc!
tot ptr aceeiasi zsigodya => in***tau stii ca orasul Curtea de Arges a fost capitala Munteniei?Ai vazut cat de cochet si curat e?Ce monumente de exceptie sa gasesc aici? probabil esti din prafuita urbe Medias,in general populat de oameni respectabili dar poluat de cateva rebuturi genetice( oameni facuti la betie )printre care te aflii si tu!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.