Alte știri din fotbal
Gheorghe Hagi a anunțat lotul României! Adrian Rus și Laurențiu Popescu ignorați, Moruțan, convocat cu Georgia și Țara Galilor
0
După finala Survivor 2026, Gabi Tamaș merge în Liga 2 » A semnat deja contractul
0
Ce beneficii primesc campionii României, după ce au devenit cetățeni de onoare ai Craiovei
0
U Cluj a luat decizia în privința lui Jovo Lukic pentru meciul cu Dinamo: cu gândul la Mondial!
0
Știri din fotbal internațional
Alvaro Arbeloa confirmă despărțirea de Real Madrid: „Nu există nicio posibilitate să lucrez cu Mourinho”
0
Arne Slot îi răspunde lui Salah: „Tocmai cu stilul meu Liverpool a devenit campioană și atunci el era fericit”
0
Șoc Mondial! Anglia și-a anunțat lotul pentru CM 2026: doar 8 „supraviețuitori” din Qatar, 4 absențe de răsunet
0
A jucat 7 ani cu Kylian Mbappe și spune că francezul are un mod aparte de a gestiona tensiunile la Real Madrid: „Așa arată un jucător mare”
0
Lifestyle
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
4
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
11
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
1
Vijelii, ploi torențiale și grindină: 18 județe sunt vizate de avertizări ...
Libertatea
Becali, dezvăluiri după discuția cu Grindeanu: Alexandru Nazare și Eugen ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
Reprezentanții firmei care a făcut revizia susțin că liftul din Palatul CFR ...
Libertatea
Cand ai tot lotul valid meci de meci, pentru ca arbitrii te protejeaza, este normal sa ai rezultate ! Cum ar fi fost meciul aseara fara Pintilii, Bourceanu si Pivacarri, care meci de meci meritau cate 3-4 galbene ! Asa se pune problema, nu altfel ! Toate echipele sunt puternice cu jucatorii importanti in teren ! Deaconu, stii si tu asta, bineinteles !
Ceea ce m-a intristat este faptul ca un parvenit si un imbogatit prin furaciune i-a catalogat pe supoteri ca fiind DERBEDEI. Asta e parerea lui despre toti suporterii de fotbal, nu numai cei ai stelei. Am scapat de mitica, gigi, iancu dar vad ca mai avem multi parveniti care conduc fotbalul romanesc si jignesc suporterii de pe stadioane. De astazi acest niculae ar trebui tratat pe toate stadioanele cu ,,respectul'' cuvenit.
acest unu si jumatate la zero a insemnat bara lui kapetanos plus "pomana porcului" de care a beneficiat popa - clovnul serii mai apoi. astralii - nimic spre si mai nimic. dupa pauza, cand credeam ca goana aceea de juma de teren va relansa jocul, bourceanu, in loc sa-i fi inchis calea, s-a multumit sa alerge pe langa adversarul sau ca un catzelus care tragea de lesa, i-a permis aluia un sut parsiv, pe care tatarusanu l-a jignit luandu-l in deradere, iar cotzofana nu l-a iertat. au inceput fazele cu os-contra-os plus cartoane, plus ratarea lui kapetanos atunci cand matel si-a fracturat cocoselul incercand sa loveasca mingea si golurile 2 si 3, cadouri ale unui adversar neputincios.
Zice C. Tolontan: "Nimic fara suferinta". Citind titlul, am avut senzatia ca face referire la numerosii suporteri ai stelei, la milioanele (sper) de iubitori de fotbal, care au suferit, unii in tacere, altii cu aluzii directe la mame si alte rude, pentru ca aseara in afara catorva faze mai acatarii n-am vazut decat oase contra oase, tavalituri marca popa, imbranceli ca la coada la promotii si-atat. poate prepelita (incet-incet, nebagat in seama de specialisti, de presa sau de suporteri, a ajuns cel mai bun jucator al echipei) si in unele momente chipciu sa se fi apropiat de termenul numit fotbal. despre joc? dupa prima repriza steaua avea un unu si jumatate la zero.
e bine ca joaca din 3 in 3 meciuri :))
se vede ca esti superidiot pai steaua a pierdut doar 3 meciuri in europa,2 cu chelsea si 1 cu schalke....de unde ai scos ca a pierdut 12 meciuri din mintea aia proasta de rapidist..?vorba unuia mai sus croncane la liga a doua...
Ci.oa.rooo..vezi ca sectiunea cu liga "B" "turturele" negre nu'i aici, un click mai la dreata..succes!
Danke Steauaaa!!!!!!!!! campioniiiii suntem noi!! restu cu voi la gunoi!!!
Suferi, tigane?! Sufera ca asa meriti!
Retardule, suntem în B pe motiv financiar, nu fotbalistic. Iar dacă tot vorbești de piș@t, ia deschide gura...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.