Comentarii (249)
Abigail Laslas  •  31 August 2019, 20:53
Postat de samertx pe 31 August 2019, 20:51

Astra este favorită în acest meci. Joacă bine giurgiuvenii, iar pentru ceferiști este un meci în care își vor linge rănile și își vor pansa răniții după înfrângerea cu cehii.

dar la ksv revin arbitrii in lot

Daniel Irimescu  •  31 August 2019, 20:52

Traore daca nu il multumeste nu mai prinde prima echipa multa vreme de acum incolo !

Abigail Laslas  •  31 August 2019, 20:51
Postat de Patricia Cosmina pe 31 August 2019, 20:23

Am.si eu o intrebare simpla pt cei de la gsp... va e greu sa faceti un hyperlink (legatura) si pe echipa clinceni??? macar la articolele unde apare numele lor ( la emblema de sus, unde apar toate echipele din liga 1), e chiar asa greuu??? asta e chiar discriminare!!!

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

samertx  •  31 August 2019, 20:51

Astra este favorită în acest meci. Joacă bine giurgiuvenii, iar pentru ceferiști este un meci în care își vor linge rănile și își vor pansa răniții după înfrângerea cu cehii.

luisharcsa  •  31 August 2019, 20:30
Postat de gorgeousroadkill pe 31 August 2019, 20:08

Bafta, baieti, avem nevoie de 6 puncte in urmatoarele doua meciuri, acesta si cu Voluntari acasa, dupa care ne asteapta 4 etape grele, intercalate cu meciurile din EL. Avem meci complicat si-n seara asta, avand in vedere ca nu jucam cu echipa tip. Hai CFR!

Salut si sanatate.Daca treci prin Cluj la vreun meci, suna-ma.Poate mai discutam doua trei vorbe.

Patricia Cosmina  •  31 August 2019, 20:23

Am.si eu o intrebare simpla pt cei de la gsp... va e greu sa faceti un hyperlink (legatura) si pe echipa clinceni??? macar la articolele unde apare numele lor ( la emblema de sus, unde apar toate echipele din liga 1), e chiar asa greuu??? asta e chiar discriminare!!!

fcsb_din_capatul_lui_14  •  31 August 2019, 20:14

Voi vedeti ce scrie pe Digi 1 ??? Fcsb = FC Stan și Bran :(((((( .. din campioana lumii ...am ajuns de rasul lumii :((((

gorgeousroadkill  •  31 August 2019, 20:08

Bafta, baieti, avem nevoie de 6 puncte in urmatoarele doua meciuri, acesta si cu Voluntari acasa, dupa care ne asteapta 4 etape grele, intercalate cu meciurile din EL. Avem meci complicat si-n seara asta, avand in vedere ca nu jucam cu echipa tip. Hai CFR!

fcsb_din_capatul_lui_14  •  31 August 2019, 20:01

Budescu nu este ala de care ne ziceau cei de la GSP , ca a semnat cu o echipa turca pt 1 mil jumate de euro ?? Ma rog poate sunt mai multi " Budesti " precum fratii Buzescu !!

  • 1
  • •••
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25