Comentarii (249)
alenb  •  31 August 2019, 22:39

Jaf ca pe vremuri, doar cu 2 penaltyuri si 2 eliminari poate fi oprita CFR. Bietul coltescu isi tot plateste datoria fara de FCSB.

Adrian Constantin Sendroiu  •  31 August 2019, 22:52

Meci pierdut de D Petrescu, nervozitatea lui gratuita a inebunit echipa. Paun impresionant.

steaua_bucuresti86  •  01 Septembrie 2019, 00:01
Postat de tonyys pe 31 August 2019, 23:21

Da și mai trebuia eliminat și cestor pt galben la faultul de la 11m când jucătorul de la Astra scapă spre poartă + al 2-lea galben la faultul de la lovitura liberă când și-a lovit adversarul cu cotul in cap.

Uitati mostra de gandire a unui fcsb-ist, te doare capul. Si se mai supara mioritele cand le spune lumea ca sunt cei mai prosti din curtea scolii... Asa ceva...

Győző Román  •  31 August 2019, 23:55

Coltescu - CFR 3-2

mandpv964  •  31 August 2019, 22:59
Postat de Viorel Alexe pe 31 August 2019, 22:50

bravo niculae, ai trantit o economie, sa trantim si un campionat... sa fiu cfr as juca in EL cat pot de bine, mi-as lua banii, in campionat cu echipa de rezerva si la vara pa, ma retrag... sa castige "ai mai buni": sudistii (sic!) sa fiu inteles: unele gesturi ale cfr de penalizat dar pana la a face circul asta coltescu, hm, penalizam doar jucatori, antrenori, dar arbitrii???

Mai termina domne cu idioteniile astea de copil tembel... Sudisti, nordisti, frumosi, urati... Crezi ca daca esti ardelean ai mot, sau ce?

bigbolo  •  31 August 2019, 22:22

Coltescu e ***, nu are ce cauta in arbitraj. ***...

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

steaua1986.  •  31 August 2019, 22:39
Postat de sammy.d pe 31 August 2019, 22:35

Lecție de fotbal, ca să fim cinstiți!

Ce fotbal prostule? Recital coltescu.

anti.cioban  •  01 Septembrie 2019, 00:06
Postat de digei pe 31 August 2019, 23:44

Uite asa recupereaza Becali diferenta, s-a dat deja startul.

A fost incredibil ce s-a intamplat azi, parca juca acasa Victoria sau FC Olt asa se dadeau sanctiunile...

anti.cioban  •  31 August 2019, 23:06

Pana nu sunt arestati ciobanul si deaconu-bricheta nu se mai face bine Liga 1.

hector13  •  31 August 2019, 22:56

Sper ca dupa acest meci, fotbalul romanesc sa scape macar 1 an (ca definitiv nu cred ca e posibil) de aceasta harneala de arbitru numita Sebastian Coltescu.

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • •••
  • 25