Alte știri din fotbal
Ședință de urgență! Ciprian Ciucu ar vrea ca Primăria să scape de Arena Națională » Toate detaliile în timp real de la reporterii GSP
0
FC Botoșani - FCSB. Duelul pentru locul 1 din play-out deschide etapa 3 » Echipe probabile
0
Vineri se joacă al doilea meci de play-off în Liga 2 » Programul complet al rundei
5
Clubul de tradiție, la răscruce » Tratative cu arabi și italieni pentru vânzare, dar și variantă de coșmar
0
Știri din fotbal internațional
Internaționalul german va avea clauză pentru Real în contract!
0
Liverpool face curățenie generală! Jumătate de echipă, out » Real Madrid vrea să-i ia o vedetă
0
Real Madrid și-a făcut lista de transferuri » Cinci nume sunt pe radarul „galacticilor”
0
Cassano dă de pământ cu jucătorii italieni: „Sunt groaznici! Spunem asta sau nu după 15 ani?!”
0
Lifestyle
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Ucraina cumpără o fabrică strategică din România, veche de 75 de ani, cu ...
Libertatea
Cutremur la Pentagon în plin război cu Iranul: șeful Armatei SUA, forțat de ...
Adevărul
Sub stăpânirea lui Ridzi: Jiul Petroșani, „vaca de muls”, între blaturi la ...
GSP SPECIAL
Ucraina cumpără o fabrică strategică din România, veche de 75 de ani, cu ...
Libertatea
Da
coltescu cat mai fur-i pt CFR cat ai mai ajuti? Forta FCSB adik STEAUA se stie.
Prost esti ognene, unde ai vazut sa sustin eu clona fcsb?
Aveti unii o mentalitate de noaptea mintii! daca ala a gresit, ai dreptul sa iti faci singur dreptate! GRESIT! azi il injura! maine ii mai da si una dupa cap! poimaine il calcam in picioare, ce ma-sa! si tot asa pana ii omoram, ce branza ma-sii!una peste alta, Coltescu este slab dar cel care este principalul vinovat este Petrescu! si nu e deloc, nici pe departe, la prima abatere!cum puteti sa veniti cu prostia asta basista "a facut copilul ceva.....!"??? manelele si gigismul v-a afectat pe unii mai tare decat credeti! si asta fiind chipurile anti-gigisti! comportamentul de primata nu a fost inventat de becali ! oricat de greu v-ar veni sa credeti! mai incetati sa-l acuzati pe Coltescu, a gresit chiar putin aseara! adica cum e vina lui Coltescu (citesc pe aici niste prosti care amintesc de tentativa de sinucidere!) ca Petrescu ia mortii la tranta tuturor? ca Votca da cu pumnul? haida de!
Vorbim de CFR Cluj o organizația structurată după model ***,cu *** adevărați investitori camuflati.Așa au făcut mereu,dar tot Becali este răul absolut din fotbalul românesc.Dacă au votat cu cine trebuie la alegerile FRF își permit.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ai ramas fara bani de bautura?
Sa se lase de arbitrat, nenoroceste meciuri. Se mai mira cand e injurat.
Asta ti-e meseria, aduni injuraturi in special daca nu-ti faci treaba corect. Cauta-ti alta profesie.
Se trece cu vederea.Este rege.
Inca un frustrat obsedat de FCSB si Becali. Ce treaba au aici FCSB si Becali? Obsesia schizoid-paranoida a unor frustrati care nu vad ca FCSB e ultima in clasament si nu se lupta deocamdata cu CFR, marea beneficiara a arbitrajelor (+10 puncte din arbitraj in Liga 1 numai in sezonul nou inceput). Cum i-a arbitrat la sange Coltescu, cum vad conspiratii interplanetare conduse de (ati ghicit) Becali si FCSB. Asta dovedeste ca va veti duce la vale mai rau decat FCSB-ul, pentru ca marlaniile va vor aduce infrangeri multe.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.