Alte știri din fotbal
Rapid și-a pierdut omul de bază pentru cel puțin 5 meciuri: „Problema e la genunchi”
0
Opinia lui Marius Avram despre penalty-ul acordat Rapidului: „Avem instrucțiuni foarte clare”
0
Aurel Țicleanu presimte „explozia” unei forțe din Superliga: „Aveau o problemă pe care au rezolvat-o”
0
Rapid a anunțat oficial ultimul transfer al iernii
0
Știri din fotbal internațional
Tribuna oaspeților închisă la Lyon - PAOK: suporterii greci s-au întors din drum
0
Preferatul lui Daniel Pancu, prezentat oficial la Ferencvaros
0
Scrisoarea înduioșătoare a lui PAOK după tragedia din România: „Timpul îngheață. Cuvintele seacă. Durerea străpunge trupul și mintea!”
0
Dan Șucu a mai securizat un transfer: mijlocașul central brazilian urmează să semneze
1
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Ilie Bolojan a recunoscut pentru prima dată că nu exclude un guvern ...
Libertatea
De ce cauți mereu pe altcineva, chiar și atunci când ești într-o relație
Adevărul
Anghel Iordănescu, uluit de dosarul de la Securitate al lui Ștefan Kovacs: ...
GSP SPECIAL
Renta viageră pe care Sandra Izbașa o primește lunar de la statul român. ...
Libertatea
La noi surprizele se numesc "gratar". Spectacole, muzee, actiuni caritabile, plantari de copaci ...Vax! Asta ne este nivelul pana la civilizatia sec.XXI mai e drum lung.
e vede mana Școlii de antrenori Gheorghe Becali !!
Iar gratar ? Iar se supara Naum.
Mda, am inteles, STOP gratarelor ! Cel ce face gratar nu e civilizat ! :)))
Si de aia .
ASta inseamna socializare, team-building si integrarea celor mai noi in echipa ! Bravo !!! DACA facea si Angelo Niculescu asta in 1970 castigam in Mexic ! Sau Puiu Iordanescu in SUA inainte... de meciul cu Suedezii!!! Felicitari TAMAS, ANDONE, ALIBEC, BUDESCU &co
bine, dom' primar robu, am inteles! de-aia e romania ramasa in urma, ca face gratare si asculta manele :)
Pai ...se traduce destul de simplu..Urma alege !
"Nu mă încălzeşte cu nimic că sunt pe primul loc" .. ???????
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.