Alte știri din fotbal
Basarab Panduru i-l propune lui Hagi la națională: „S-ar putea să rămână!”
1
Nistor nu-și explică motivul pentru care a căzut transferul: „E un pic dubios, dar în iarnă pleacă sigur”
1
Marius Șumudică a tunat după înfrângere: „Rușinos, de Divizia C! Nu se poate așa ceva”
12
Florin Maxim, după ce i-a stricat debutul lui Șumudică la CFR Cluj: „Va fi o nucă tare”
1
Știri din fotbal internațional
Singurul motiv de bucurie pentru Dan Șucu în acest weekend
0
Nu va uita prea curând debutul: două assist-uri și „roșu” direct în prima repriză pentru cvadruplul campion al României
0
Echipa lui Rareș Ilie a produs ȘOCUL începutului de sezon în fotbalul european! Imagini dezolante pe stadionul legendar
0
Horațiu Moldovan a debutat pentru noua echipă pe un teren ostil
0
Lifestyle
Înotătoarea care a stabilit un nou record mondial de două ori într-o singură zi!
1
Mbappe, ținut „ostatic” pe yacht de iubita lui în timp ce Mourinho a început curățenia la Real Madrid
0
Bernadette Szocs s-a relaxat la piscină: „Sărutată de soare”
8
Anamaria a aflat decizia judecătorilor în procesul cu superstarul Luka Doncic: ce se întâmplă cu cele 50 de milioane de dolari
2
O familie de români a mers 100 de kilometri cu fiul mort pe bancheta din ...
Libertatea
Prețul dragostei și al carierei. Cum monitorizează Partidul Comunist Chinez ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Noi precizări ale CCR despre discuția dintre Simina Tănăsescu și Ilie ...
Libertatea
Cand te bate Neagoe iti dai demisia din calitatea de antrenoe si muncesti onorific ca magazioner
A, da, am uitat sa precizez, intra debilul de pe 10, 20 de clone, insa nu-l duce capul sa schimbe dumele si o da inainte cu aceeasi replica de coada vacii. Gata, ca te-am bagat destul in seama... mi-e mila de tine, e adevarat, dar destul e destul.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
10 la suta. Nu ti e jena stiind ca daca jee jeee da 10 la suta catre csa isi ia marca inapoi? Asta e pretul vostru? Chiar. Ce o sa faci daca la un moment dat se negocieaza si ia jee marca? Iek pastile sau ce?:) hai ca tie iti plac astea cu DACA. Am o mie de scenarii cu DACA. Fii pregatit.:)
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
probabil te cunoaste omu' si d-aia n-ai replica asa ca n-o mai da la intors.si unde sa te cobori mai jos?la tartasesti sau la gulia?sau cand zici de nivel si cat de jos poate sa fie,te referi cumva la nivelul de umplere al sacului cu cartofi?
Dacă e ăla e contul meu sa fie cum vrei tu! :-)))
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
asta e ca si banii lui Cortacero :proxima semana!
până la urmă zic suporterii cine-i Steaua. să joace ei pentru instanță în liga satelor. oricum de la vară nu mai e la armată clona
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.