Alte știri din fotbal
Filipe Coelho sau Mirel Rădoi? Sub tutela cărui antrenor s-au descurcat mai bine Al-Hamlawi și Nsimba
0
Noapte alb-albastră după câștigarea campionatului! Fanii Craiovei au petrecut până în zori
0
Olguța Vasilescu, prima reacție după ce Craiova a câștigat eventul: „Ne-am dat seama de un singur lucru”
0
Planul oltenilor pentru ziua de astăzi, după o petrecere de pomină » Cum a arătat meniul campionilor
0
Știri din fotbal internațional
Vincent Kompany era să strice sărbătoarea titlului » Situația a fost salvată de soție!
0
„Thriller” în ultima rundă din Ligue 1 » Oaspeții au condus cu 4-1, dar a urmat un „Dinamo - Foresta”
0
Au anunțat plecarea antrenorului imediat după finalul sezonului din Bundesliga
0
Barcelona, la despărțirea de Lewandowski: „Robert, totul a început cu tine”
0
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
13
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Cum arată SUV-ul german arogant, cu 800 de cai putere, decapotabil și cu ...
Libertatea
Apusul liderilor providențiali. Prăbușirea popularității lui Trump, ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Motorina s-a ieftinit luni, 18 mai 2026. Cât costă un litru de carburant în ...
Libertatea
pai nu conteaza ce crede un om *** ca tine. conteaza doar realitatea . si realitatea spune ca Steaua este pe primul loc in liga 1. STEAUA BUCURESTI CAMPIOANA LUMII ESTI. UNITI SPRE TITLU 27. CINE E PE PRIMUL LOC SI II ***? STEAUA DIN LIGA 1 ESTE.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Era un live din sala de judecată!? Altfel prostii din astea am mai auzit, urmează acum amenzile de la CNA. :-))
Bla, bla bla...
Vali Moraru dă victoria Stelei cu Ajax de acum 8 ani. Frumos
s-a dus vremea ta, a sovietelor. și a clonei staliniste, care de la vară trebuie să treacă în privat
:))))corect!
Nu cred ca sunteți, odata ca rezultatul direct cu CFR nu va e favorabil, in plus meciurile Astrei se anulează.
Silvică, o greșeala regretabila, de altfel oamenii au și corectat imediat. La fel au făcut cu Oprița acum doi ani, spuneau ca a jucat la Steaua dar el nu fusese decât la FC fcsb. Însă in cazul lui ne-a jjijji NU a fost o greșeala, omul dublat afirmația pt a nu exista vreun dubiu. In plus, ne-a jjijji e patronul clubului, ăla de a scris prostii pe siteul CSA e un nimeni care lucrează probabil gratis, intern.
de bine de rau noi suntem pe primul loc,voi sunteti oficial in playout si la retrogradare. desfiintare placuta. p.s.:vezi ca pe 18 martie isi recupereaza cortacero clubul si toate decizile luate de infractorii din pecehas in frunte cu eftimescu ala care a semnat se anuleaza. atunci sa vezi distractie.
daca actioneaza cum au actionat cand au luat tot de la tarani in anii '50, in cateva zile nici pamantul din pivnita nu-l mai ai bachus.si nu numai tu.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.