Alte știri din fotbal
Marius Șumudică a tunat după înfrângere: „Rușinos, de Divizia C! Nu se poate așa ceva”
0
Florin Maxim, după ce i-a stricat debutul lui Șumudică la CFR Cluj: „Va fi o nucă tare”
0
A înscris un supergol cu CFR Cluj: „Spuneam de acum două zile că marchez! Vrem în play-off”
0
Djokovic a ieșit la atac, după umilința suferită de CFR Cluj în fața Corvinului: „A venit nota de plată”
1
Știri din fotbal internațional
Surpriză uriașă! Au învins PSG și au scris istorie în Franța
0
După dezamăgirea de la Mondial, au schimbat selecționerul
0
Barcelona a dat lovitura în mercato! Fabrizio Romano a anunțat: Rodri semnează contractul
0
Mikel Arteta, după triumful din Supercupa Angliei: „Sunt surprins de rezultat!” » A avut un remarcat
0
Lifestyle
Înotătoarea care a stabilit un nou record mondial de două ori într-o singură zi!
1
Mbappe, ținut „ostatic” pe yacht de iubita lui în timp ce Mourinho a început curățenia la Real Madrid
0
Bernadette Szocs s-a relaxat la piscină: „Sărutată de soare”
8
Anamaria a aflat decizia judecătorilor în procesul cu superstarul Luka Doncic: ce se întâmplă cu cele 50 de milioane de dolari
2
De ce e motorina la Lukoil cu 30 de bani mai scumpă decât la concurență: ...
Libertatea
Minunea de la Cluj: satul care și-a dublat populația cu o strategie ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Noi precizări ale CCR despre discuția dintre Simina Tănăsescu și Ilie ...
Libertatea
gollll! Astra mai bate un cui
Pronostic : 2-1. Multumit? Acum ne lasi sa ne intoarcem la öile noastre? :)))
Mai buni parteneri de monolog si furnizori de like si respecte precum faget, aluat, popescu-pijama & co. nu are nimeni moldovene. Te saluta Zaga si se pare ca de la 1 iar o sa va imprieteniti pe site ca dincolo.
Poate e timpul sa i se dea o sansa reala lui Claudiu Niculescu. A avut ceva rezultate bune prin B. Lotul, cu exceptia atacantilor, e decent dupa opinia mea, deci nu cred ca e un pericol real de retrogradare. Sau Bratu. Apropo, acum cateva luni se zicea ceva de implicarea lui Bonetti. Era inca o trasnaie jurnalistica probabil.
E un nume ca in nume,oricum mai frunos si3demn decât al tău, care este cel de ....prost îngrămădit...
Ia nu mai trolati voi si vorbiti despre subiectul articolului pe care sunteti. Chiar trebuie ca fiecare articol sa fie poluat cu FCSB vs Steaua?
Poti sa incerci cu Magureanu, daca nici acum cand sunt probleme nu-l bagi, e mai bun ca MORSAY de 100 de ori. Sau cu oricare alt tanar.
Nu, nu renunț la Fotbal Club Steaua București. 3. ai vreun argument pentru care sunt bazaconii?
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Forza Dinamo!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.