Alte știri din fotbal
Ioan Andone, opinie fermă înainte de FCSB - Rapid: „Dacă pierde, are mari probleme”
0
Andrei Nicolescu a răbufnit după eșecul cu UTA: „Nu înfrângerea e importantă, ci...” + Vestea pe care fanii nu voiau s-o audă: „Trebuie să vindem jucători”
0
Andrei Nicolescu l-a pus la punct pe Mazilu, după UTA - Dinamo: „Nu ne-a spus. Erau semne”
0
S-a bucurat excesiv după ce a marcat fostei echipe, apoi a oferit declarația serii: „Îmi pare rău că am dat gol”
0
Știri din fotbal internațional
Real Madrid, victorie mare cu Sevilla » Kylian Mbappe a marcat și a scris istorie pentru clubul „blanco”
0
Tragedia din familie îl face pe mijlocașul cu aproape 300 de meciuri în Bundesliga să se retragă anticipat
0
Juventus s-a impus în derby-ul cu AS Roma » Torinezii au strâns șase victorii în ultimele șapte meciuri
0
Ionuț Radu, încă un meci fără gol primit » Serie îmbunătățită în La Liga
0
David Popovici, „Sportivul Anului” 2025
Cristi Chivu e „Antrenorul Anului”
„Fotbalistul Anului” e Andrei Rațiu
7 situații uluitoare din istoria Anchetei GSP
Favoritul lui Pițurcă în Ancheta GSP
Final de an în Liga 2
„Bomba” iernii în Superliga
„Era boschetar pe stradă”
Înlocuitorul lui Olaru!
Mondial de locul 9
Lifestyle
Imagini fabuloase » Își dispută meciurile de acasă pe cel mai pitoresc stadion din Europa!
1
După ce și-a mărit sânii, jucătoarea de tenis a intrat pe o platformă pentru adulți » Va câștiga într-un an mai mult decât în întreaga carieră
1
Prezentatoarea TV și-a sărbătorit ziua de naștere într-o ținută extrem de provocatoare: „Un zece curat”
3
„Bombardiera Blondă” a incendiat rețelele sociale, la revenire: „Am sâni uriași și intenționez să-i arăt!”
1
Recorder dă în judecată România TV, după ce a spus că Florian Coldea a ...
Libertatea
De ce l-a ucis autorul atacului armat de la Universitatea Brown pe un ...
Adevărul
Medic cardiolog: De ce fac infarct și oamenii aparent sănătoși + Cât sport ...
GSP SPECIAL
Raport servicii secrete SUA: Putin vrea acum să cucerească toată Ucraina și ...
Libertatea
Corect! S-a vazut de anul trecut ca Dica nu e antrenor...pana acum dadea vina pe Alibec ca nu era el in stare sa-l "struneasca", sa vedem acum pe cine mai da vina! Pe cel din...loja, poate!:)))
De apreciat eleganta ta,dar si tu faci "o contradictie in termeni",nu poti compara oameni din domenii diferite,fiecare e platit sa ofere cat poate mai mult in domeniul sau si e analizat in raport de asta,respectiv intr-o eventuala comparatie cu cei din aceeasi breasla,iar cei care comenteaza,indiferent de nivelul cunostiintelor in materie,pot constata insa fara restrictie efectele acelor prestatii.Ca atare,se observa cu ochiul liber ca Dica e departe de nivelul unui antrenor de calitate,cu atat mai putin de cerintele unui club ca Steaua,singura circumstanta atenuanta pe care am putea-o lua generos in calcul fiind ca Jiji intra grosolan in interferenta si cu partea de antrenorat.Cat despre Mimi,e tot o pierdere de timp sa comentam,singura lui mare calitate este ca-l face spectaculos la buzunar pe razboinicul luminii.
Idem si PCH-ul!:)))
Napoli cu Mertens, Callejón si Insigne!
Daca atat ii duce capu pe Dica si MM ce sa le faci.E greu sa gandesti bine
Așa sunt de părere (și) moldovenii de la țară !
Màldàràsanu aseara: FCSB=STEAUA!:)))
Varela: "În România, când Steaua pierde, toți românii se bucurã!".
Astai regula lui MM impusa de cioban, nu fac ei de capul lor .
Rigurozitatea antrenorilor din ziua de azi e ceva de nivelul absurdului. Un snobism enorm de mari tehnicieni, daca ai 3kg in plus nu joci, daca nu te-ai retras la o faza, nu mai joci, daca nu stai in teren exact unde te-am pus, nu joci. Cam un singur lucru ignora: daca nu ai calitati tehnice, nu inseamna ca nu joci. Daca totusi e adevarata chestia asta cu kilogramele in plus ale lui Gnohere, cat de nesimtit poti fi sa-i zici asta unui jucator dupa ce anul trecut Budescu juca meci de meci?!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.