Alte știri din fotbal
Îl va înfuria Mirel Rădoi pe nașul Becali? Gata să nu mai respecte dorința numărul 1 a patronului: „Nu putem să continuăm la infinit”
0
Ionel Dănciulescu revine ca antrenor! Iată în ce condiții: „Ca întotdeauna, eu ajut”
0
Ministrul Apărării a găsit PRĂPĂD la Steaua: „La CSA, avem de 2,4x colonei mai mulți ca la Infanterie”
0
Conferință de presă explozivă a ministrului Apărării: „La CSA, avem de 2,4x colonei mai mulți ca la Infanterie”
0
Știri din fotbal internațional
„Aroganța” lui Montella, după ce l-a învins pe Lucescu: „Primul antrenor străin participant la Euro și la Mondial”
0
Tuchel avertizează » Starul lui Manchester City nu are locul asigurat în lotul pentru Campionatul Mondial
0
Oliver Bierhoff comentează dezastrul Squadrei Azzurra: „Italia a rămas blocată în anii '90”
0
Italia mai poate ajunge la Cupa Mondială 2026! Singurul scenariu-speranță
0
Lifestyle
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cristian Anton a fost arestat preventiv. DNA a găsit peste 500.000 de euro, ...
Libertatea
Video viral din Seattle: un bărbat încearcă să împingă un pasager în fața ...
Adevărul
Sub stăpânirea lui Ridzi: Jiul Petroșani, „vaca de muls”, între blaturi la ...
GSP SPECIAL
„Cozile de topor” ale Rusiei din Biserica Ortodoxă Română. Cum pătrund ...
Libertatea
Opinia mea este ca evlaviosul nici nu va lua vreodata un antrenor de valoare,fiind niciunul de un anumit rang nu ar accepta acest amestec grobian la echipa.Altminteri imi pare sincer rau ca jucatori cu potential real ca Man si Morutan au sanse mari sa clacheze intr-un asemenea mediu.Special nu l-am mentionat pe Coman,despre care cred ca este un urias talent,dar care are asemenea carente educationale si un IQ atat de mic incat nu se va realiza vreodata ca fotbalist.
Așa sunt de părere (și) moldovenii de la țară !
Asa e la clubul din popesti-leordeni. Mimisor e co-antrenor, are "printipii" si face reguli. Regula 1 : trebuie sa ratam si anul asta campionatul . Regula 2: Daca pierdem, spunem la tv ca ne e jena. Regula 3 : Daca suntem lamentabili , cerem un atacant :)))))))
Cica Vlad 400g in plus si daca bate vantul intr-un meci il trimite in peluza
Varela: "În România, când Steaua pierde, toți românii se bucurã!".
Ce idioti! De era in atac Alibec cu Gnohere dadesu 3 goluri..
Kilul ala il dadra jos pana in min 30 !
Lăsați-i, maică, să pregătească (în liniște) meciul din etapa următoare !
Niste reguli, niste ***, niste ageamii... Niste.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ghonere si cu 5 kg in plus era peste toata echipa slabanogilor Dica si MM .Dica e zero iar MM e expirat.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.