Alte știri din fotbal
„Dădeai «bună ziua» și la clanțe, acum ești altul”. Mihai Stoica acuză modificările de comportament din vestiarul lui FCSB
2
„Asta m-a convins să vin la Rapid” » Talisson dezvăluie prin ce a trecut ca să ajungă fotbalist
0
Kyros Vassaras a luat decizia, după controversele din UTA - Rapid: l-a reținut de la delegări!
9
Victor Angelescu, rugat în direct la TV: „Ștergeți imaginea asta cu Talisson! Este o poză nepotrivită”
9
Știri din fotbal internațional
Ziua decisivă în Liga Campionilor » Aflăm toate echipele calificate în optimi și în play-off
0
Borussia Dortmund - Inter » Istvan Kovacs îl arbitrează pe Chivu: echipele de start
0
PSV - Bayern, meciul meciurilor pentru Dennis Man & Co » Echipele de start
0
Replică de la Bayern pentru Donald Trump: „Ne face mai puternici! Europa arată tuturor cine e în teren”
0
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Omul lui Vîntu și al lui Voiculescu e la un pas să redevină om cinstit. ...
Libertatea
Avocată membră PNL, prinsă în flagrant în timp ar fi luat mită 60.000 de ...
Adevărul
Martor la marea tragedie din viața lui Dumitru Dragomir: „Veniți! Veniți! ...
GSP SPECIAL
Teoria erorii cognitive în cazul accidentului din Timiș: „Creierul ...
Libertatea
Cine nu bate fcsb nu are nicio scuza! Craiova a pierdut titlul cu ei, in prima etapa din Play Off, nu in ultima, cu CFR!!
LIpsiti de noroc am vrut sa zic asa cum debitezi tu scarface, frustratule...
Lipsiti de talent dar plini de talent si daruire. Lupta STEAUA, HAI STELUTA...
sezonul trecut cei de la astra au facut la fel cum au facut cei de la dinamo ... cand a venit data meciului cu fcsb au declarat cazuri covid19 si e foarte adevarat ca sezonul trecut , elevii condusi de andronache si vintila au fost victimele preferate ale experimentatilor jucatori de la astra.
Ti-ai terminat tura pe Bucuresti-Pitesti si ai dat-o pe iarba,ar trebui sa-ti vezi de girona 2 barzulesti..ca o sa va umileasca Hermanstadt inca din prima etapa,daca anul trecut ati scapat de la retrogradare loviti de corona,anul asta nu mai aveti scapare!.)))))
Asta e o promisiune ca o sa bata pe fecesebistii lipsiti de noroc.hahaha
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.