Alte știri din fotbal
Schimbare importantă » Ce va apărea pe tricourile Universității Craiova din sezonul viitor?
0
Când se joacă barajele de menținere/promovare în Superliga: date și ore de start
0
Familia Klein: „Dacă există un nume vrednic să îl înlocuiască pe Michael Klein la Hunedoara, acela este Mircea Lucescu”
0
Campionii de la Craiova, la fel ca marile vedete internaționale după câștigarea titlului
0
Știri din fotbal internațional
Lotul Scoției la prima Cupă Mondială după 28 de ani: cei 3 portari au, cumulat, 7 meciuri în acest sezon!
0
Pep Guardiola, ședință de urgență cu jucătorii în toiul nopții » Ce l-a înfuriat pe tehnicianul spaniol
0
Ce a făcut Lautaro Martinez când a aflat că Inter l-a pus antrenor pe Cristi Chivu
0
Andrei Rațiu, gest viral în Spania: a intrat să cumpere kebab, dar a sfârșit prin a da de băut la toată lumea
0
Lifestyle
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
18
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Despre ce e „Fjord”, filmul cu Sebastian Stan, regizat de Cristian Mungiu ...
Libertatea
Ce ne așteaptă dacă președintele nu reușește să facă un guvern stabil. ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Cât lucrează bucătarii care câștigă 3.000 de euro în Croația și Muntenegru. ...
Libertatea
JIJILICA A PREDAT ARMELE..LE RAMANE CUPA.. --ORICUM UN MECI DE MAIDAN.. FARA VANA AMBITIE SI CALITATE.. RIP LIGA MAMALIGA..
lasă-i, săracii. Printre lacrimile începute de ieri au dat copy/paste textelor ticluite cu grijă de-alungul campionatului. Cu durere în suflet au trebuit să renunțe și la userul „fc spre b”
Rusine sa va fie ,jucatori umflati cu pompa ca valoare..jucatori de nimik care luati bani cu sacul si jucati de diviziaa 5 a...daca niciun tr un meci aproape aranjat nu sunteti in stare sa castigati,atunci trebuiesa plecati...Iar tu antrenor momaie ,sa sco un jucatorla pauza careti a creat ocazii in prima repriza,dai dovada ca estidoaro slugaoarba si prpasta...lasatedemesrie ..
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Arbitru' de mucava. Felicitări Alibec!
Mișto!
Luați voi ce ia și pesedeul pe plăcuțe ...
Gata. Pleaca vechiul antrenor Becali. Va fi inscaunat noul antrenor. Becali
Să-i fie trecerea lină și rapidă, la 380 V, fără bocanci de protecție. :))
Haha a pierdut si steaua prostilor
Sa bage mana in ''constiinta '' ...sa aduca un antrenor bun si sa-l lase-n pace 2-3 ani , sa-si dea seama ca este o nulitate de antrenor in contrast cu ''bunul evreu'' care il caracterizeaza ca afacerist !!! Daca continua sa creada ca este antrenor de clasa o sa faca praf si pulbere clubul pe care-l pastoreste !!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.