FOTBAL  »  Superliga  »  ASTRA - FCSB

ASTRA - FCSB. Gigi Becali exultă! Reușita de milioane a lui Dennis Man

Golul secund al roș-albaștrilor a fost unul de excepție +16   FOTO
Golul secund al roș-albaștrilor a fost unul de excepție

Articol de GSP - Publicat luni, 29 iunie 2020 21:01 / Actualizat luni, 29 iunie 2020 21:33

FCSB a făcut o primă repriză solidă la Giurgiu, cu Astra, echipa lui Bogdan Vintilă fiind în avantaj după primele 45 de minute, scor 2-1.

Golul secund al roș-albaștrilor a fost unul de excepție. În minutul 29, Dennis Man, unul dintre preferații lui Gigi Becali, a majorat avantajul FCSB-ului printr-un șut fără preluare din interiorul careului, care s-a dus glonț în vinclul porții lui Lazar!