Alte știri din fotbal
Noul transfer al lui Dinamo, primul interviu după ce a bătut palma cu Nicolescu: „Îmi pierdusem entuziasmul, simțeam că stagnez!” » Ce spune despre Kopic și cum s-a realizat mutarea
0
Mihai Stoica i-a răspuns conducătorului din Superliga: „E urât de face”
1
„Mi-a fost clar” » Robert Ilyeș a dezvăluit de ce a plecat de la Csikszereda, clubul-revelație din Superliga: „Le-am spus ce vreau”
1
Adrian Bumbescu, dus la spital după ce i s-a făcut rău la stadion » Ultimele informații
4
Știri din fotbal internațional
„Incredibil” » Cei mai buni jucători de la Aston Villa, reacții după trofeul așteptat patru decenii: „I-am pedepsit! Vom rămâne în istorie”
0
Panduru i-a demolat, după finala Europa League: „Niște amatori! De mult n-am văzut așa ceva”
0
Triumful lui Aston Villa din Europa League schimbă calculele în Premier League » Cum se poate califica locul 6 în Liga Campionilor
0
Mister Europa League! Unai Emery a rescris istoria după trofeul de la Istanbul
0
Lifestyle
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
10
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
0
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
Momentul în care pușcașii marini americani au urcat la bordul unui ...
Libertatea
Detalii despre uciderea fondatorului „Mango”: motivul pentru care ar fi ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Șantierele din București blochează traficul și enervează șoferii. Cum arată ...
Libertatea
ok, sa zicem ca legat de suturile pe poarta este asa cum spui. Inseamna logic, ca meciul a fost castigat de portarul franarilor care a scos 9 suturi pe poarta si probabil inca alte 1-2 care erau pe langa. In orice caz mare portar Pufi. Avand in vedere ca i-a avut in fata pe tunarii golgeteri Man si Tanase secondati de servantii tunari Olaru, Popescu, Coman, Morutan sau cine or mai fi jucand in acel meci. Pufi se pare ca a rezistat la o adevarata canonada cu iz pastoral. Sa-l ia Radoi la nationala.
Gata! *** Victor Becali este varul lui Varga, Ionita a jucat doar la C. F.R.(la refuzat pe Jiji, iar acum plateste), Dani Coman nu a luat bani imprumut de la Steaua. Ai dreptate doar pe jumate:nu am atacat suporterii, ci doar fanaticii care...hai sa recunoastem, ca unii nu stiu unde traiesc
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Daca tot o dai cu logica, regulamentul nu pomeneste nimic despre implicarea(sau nu) a cluburilor. Mai mare prostie, decat sa-i treci pe cei trei crai: Udrea-( , )Craitoiu si Raureanu in tabara C.F.R.-ului este accea de a sustine ca Jiji e Sf. Gheorghe.
Coman a spus clar ca are informatii ca GSP a pornit campania impotriva Astrei pentru a ajuta CFR...Impresarul Becali are alte sfere de influenta...Dar parca Ionita a jucat la CFR???Poftim:,,Acum, văd că aceste mizerii se fac din nou. Îi rog pe cei de la CFR Cluj să se ocupe de echipa lor și să nu se mai ia de noi. Sunt convins că ei au comandat aceste mizerii. Și știți că niciodată nu vorbesc în necunoștință de cauză!”, a spus Dani Coman pentru digisport.ro.,,
un pret cam mare pe care Astra il va plati. ar putea pierde 0-3 toate meciurile in care au jucat macar unul dintre cei 3 adica 2 meciuri oricum pierdute, si eventual o penalizare suplimentara. evident nu au gresit intentionat, altfel nu s-ar mai fi pus poze pe internet. dar e de inteles ca trebuie respectate normele internationale WADA altfel Romania va fi exclusa din competitiile internationale. pacat insa de ceilalti jucatori care nu au incalcat legea
Eu remarc alceva. C. F. R. APELEAZA LA MIZERII, doar, doar vor scapa de grija Astrei. Hai sa gasim alibiuri in cazul in care se schimba liderul campionatului.
...nu m-am UITAT la pomenitul meci...
Mai, toate ca toate, dar la ultima fraza... Nu m-am la pomenitul meci, dar pe flashscore scrie ca "niciun sut pe poarta" al tau e 9 suturi pe spatiul portii! E o mica diferenta. Ca sa o intelegem, tot 9 suturi pe spatiul portii au tras impreuna Viitorul si Sepsi, marcand insa (tot impreuna) 6 goluri. Se intampla! Deci, de la 0 la 9... hm, mare diferenta, nu crezi?
Toate ca toate, dar Coman se comportă și vorbește fix ca un interlop.
In 2001 legea antidoping nr. 227 DIN 2006 nu exista.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.