Comentarii (45)
gido
gido  •  19 Ianuarie 2017, 20:18

pe dica o sa-l intrebe nepotii: unde ai jucat tataie ? si el o sa raspunda, cu jumatate de gura : la fcsb...

timm
timm  •  19 Ianuarie 2017, 20:05
Postat de jordachejr pe 19 Ianuarie 2017, 19:57

"Steaua nu e a mea, a domnului Duckadam sau a altora, ci a celor 5-6 milioane de suporteri ai Stelei din România"... sau a lui Becali

dica de becali nu poate zice nimic rau. Penibil.

jordachejr
jordachejr  •  19 Ianuarie 2017, 19:57

"Steaua nu e a mea, a domnului Duckadam sau a altora, ci a celor 5-6 milioane de suporteri ai Stelei din România"... sau a lui Becali

dinamo_fan
dinamo_fan  •  19 Ianuarie 2017, 19:47

o fi pus omul la pariuri.

crotalie
crotalie  •  19 Ianuarie 2017, 19:33

Talpan a purtat pelerina rosie sau alba? Am avut si avem cea mai principala galerie. Hei, hei!

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Comentează