Alte știri din fotbal
S-a trezit Dinamo! „Câinii” transferă și un portar cu 15 meciuri în Ligue 1
5
Filipe Coelho a făcut bilanțul după amicalul cu Sabah
2
S-a aflat acum: pe cine voia să aducă Kopic la Dinamo » Transfer picat după instalarea lui Nuno Campos
1
MM Stoica salută inițiativa lui Răzvan Burleanu: „Dacă se va opera această modificare de regulament...”
0
Știri din fotbal internațional
Carlo Ancelotti îndeamnă la calm după victoria Braziliei: „Calmați-vă! Vă mulțumesc, dar rămâneți liniștiți”
0
Scandal MONDIAL! Jurgen Klopp a părăsit interviul când i s-a pus întrebarea
0
Acesta este primul meci stabilit în 16-imile Campionatului Mondial: ziua, ora și stadionul
0
Selecționerul scoțienilor nu mai crede: „Plecăm acasă, sigur”
0
Lifestyle
Georgina s-a pozat doar în ... tricou pentru a sărbători live golurile lui Cristiano Ronaldo! » Fotografia devenită virală
3
Jucătorul din naționala României căută echipă, dar acum se relaxează cu logodnica în Capri: „Undeva între mare și visele mele”
2
Dan Alexa a avertizat-o pe Diana Munteanu în legătură cu fiul ei fotbalist: „Să nu ia asta de la taică-su', că se nenorocește!”
5
Diana Munteanu a pus un pariu de cotă 17 la Cupa Mondială: „Promit să fac asta la TV, dacă nu trece de grupe!”
5
„Suntem aici!” Strigăte disperate de ajutor după cutremurele devastatoare ...
Libertatea
Criza politică împinge România spre un șoc economic devastator. ...
Adevărul
Cum arată casa unde a copilărit miliardarul Ion Țiriac
GSP SPECIAL
Benzina și motorina s-au scumpit, joi, 25 iunie 2026. Cât costă un litru de ...
Libertatea
Atacul lu Camora nu e năpraznic, aici e vorba de tupeu şi obrăznicie. Când Haţegan arbitrează corect şi nu le dă 11 m, ceferiştii se dau cu curul de pământ şi îşi zmulg părul din cap. FRF, tu nu ai nimic de spus ?
de la derbyuri cu industria sarmei campia turzii v-au adus SRI-ul, DNA-ul si PDL-ul sa luptati pentru titlu... acum va suparati ca echipele nu se dau deoparte ca sa castigati voi, mai milogilor? castigati asa cum au castigat Astra sau Viitorul campionatul, si va veti umple de respect! ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
cand petrescu injura steaua alaturi de cea mai frumoasa galerie din romania,cea a rapidului,am zis ca a fost luat de val...cand cei 2 gika l-au demis pe piti666,pe motiv ca petrescu are numa 94 de selectii si nu prinde 100,am zis ca pe undeva au dreptate,cand l-a refuzat mereu pe gigi pe motiv ca pune presiune pe antrenori i-am dat dreptate,acum ca a declarat ca iasiul nu are ce face cu un punct,mi-am adus aminte de un episod petrecut acum 35 de ani...dan petrescu,junior la steaua invata la liceul tudor vladimirescu...subsemnatu juca in curtea scolii,dar era campion national la atletism...liceul nostru joaca in semifinala cupei bucuresti cu liceul T.V.terenul pe care trebuia sa jucam era ocupat,juca urbis cu alta echipa....jucam pe un teren secundar...4-0 pt noi in minutul 30 !!! vine dan pinalty si zice :"stop joc,s-a eliberat terenul central" reluam jocul de la 0-0 si pierdem cu 3-1 !!! A fost ok atunci dane ??? un junior al stelei a decis reluarea jocului de la 0-0 !!! bravo domn arbitru....mare caracter folbalistu cu 94 de selectii la nationala,cu prieteni care demit antrenori-cumnatii gika si mercenar de profesie...clujeni aveti grija cand il demiteti sa nu plece cu prosoapele clubului...
Hategan, arbitrul de casa al domnului Muresan sa isi nedreptateasca tocmai sponsorul? E amuzant baiatul asta. Daca o astfel de "declaratie" era facuta de "alta echipa" respectivul primea suspendari si era chemat pe la comisii, dar fiind la echipa portocalie, nu e problema. In rest, cea mai slaba echipa din playoff e cu siguranta echipa antrenata de Dan Petrescu. Cel mai urat joc, cel mai nespectaculos, etc.
Poate ai uitat cum au jucat stimații ieșeni tocmai cu FCSB... Un egal și o victorie în ”regular”, apoi un meci foarte bun în play-off, în care FCSB a cîștigat la mare luptă, cu noroc... Și îți las plăcerea să vezi cum a fost în precedentele trei meciuri CFR-Iași...
Dar ei ce ocazii au avut? :)) Asta mi se pare cel mai amuzant.
Ei, n-ai inteles tu (n-ar fi prima oara). subintelesul era: stimati ieseni, incercati sa jucati asa si cu alte echipe (poate chiar si cu FC FCSB), si atunci veti avea mai multe puncte de pus linga asta de-acuma.
BAI PETRESCULE , CUM CE LE TREBUIA IASIULUI UN PUNCT ? CE VROIAI . SA SE DEA LA O PARTE CA SA LUATI VOI CAMPIONATUL ? *** . ASA SE FACE IN CAMPIONATELE MARI MALE LUMII ? *** . DEGEABA AI JUCAT IN ANGLIA . ESTI MITIC BAI PETRESCULE .
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
ROMANIA,CLUJ,CAPITALA BUNULUI SIMT,DAN PINALTY "22.04.2018 :"PT CE I-A TREBUIT ACEST PUNCT IASULUI,CE FACE CU EL ?"
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.