Alte știri din fotbal
ȘOC la FRF, după dezvăluirile Gazetei » Răzvan Burleanu își dă afară „mâna dreaptă”
1
S-a trezit Dinamo! „Câinii” transferă și un portar cu 15 meciuri în Ligue 1
6
Filipe Coelho a făcut bilanțul după amicalul cu Sabah
2
S-a aflat acum: pe cine voia să aducă Kopic la Dinamo » Transfer picat după instalarea lui Nuno Campos
1
Știri din fotbal internațional
Selecționerul este gata să plece dacă naționala este eliminată încă din faza grupelor
0
Zgârie-norii din Seattle se uită la meci, noi ne uităm în trecut
0
Vincius, euforic: „Am marcat și cu capul, Ancelotti nu credea. Aștept cadoul”
0
Carlo Ancelotti îndeamnă la calm după victoria Braziliei: „Calmați-vă! Vă mulțumesc, dar rămâneți liniștiți”
0
Lifestyle
Georgina s-a pozat doar în ... tricou pentru a sărbători live golurile lui Cristiano Ronaldo! » Fotografia devenită virală
3
Jucătorul din naționala României căută echipă, dar acum se relaxează cu logodnica în Capri: „Undeva între mare și visele mele”
2
Dan Alexa a avertizat-o pe Diana Munteanu în legătură cu fiul ei fotbalist: „Să nu ia asta de la taică-su', că se nenorocește!”
5
Diana Munteanu a pus un pariu de cotă 17 la Cupa Mondială: „Promit să fac asta la TV, dacă nu trece de grupe!”
5
Un profesor de matematică din Câmpina spune că Evaluarea Națională „a fost ...
Libertatea
Criza politică împinge România spre un șoc economic devastator. ...
Adevărul
Imagini de la casa unde a copilărit Ion Țiriac: „La început am făcut foame ...
GSP SPECIAL
„Suntem aici!” Strigăte disperate de ajutor după cutremurele devastatoare ...
Libertatea
NESIMTITUL ASTA UITA CA ARBITRU HATEGAN ZIS SI >>>*** IA AJUTAT SA CASTIGE F.MULTE PUNCTE!!!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
intr-un fotbal romanesc de *** , niste farsori de la fcsb vor sa arate ca atunci cand esti prastie , *** care sa te ajute .*** !
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Poate ca au fostvsi inventate penalty-uri pentru ei, desi majoritatea au fost clare. Spre deosebire de cele multe infentate in favoarea fecesebe he he care majoritatea au fost penibile. Problema e in schimb penalty-urile multe inventate impotriva lor.
Ce tupeu au astia de la caruta romana de furat cluj, ei sunt hotii care striga hotul.
hehehe, se revolta d-alde camorra care a furat cu arbitrii non stop tot sezonul. Fara *** care au inventat o carutza de penaltyuri pe cfr nu sunt deloc sigur ca ai lui camorra erau in play-off la ora asta...
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
CFR-ul o sa castige titlul atunci cand o sa joace fotbal. Deocamdata nu au jucat decat in vreo 2-3 meciuri, in rest...o gramada de penaltyuri inventate in favoarea lor, arbitri favoriti, simulari la greu etc.
mr. Camora, intreaba-l pe compatriotul tau Cadu cum s-au castigat campionatele cfr-ului, toate pe aceleasi patent, penalty daruit in ultima etapa
atunci era "respectat"!
Ce tupeu.Cand v-au bagat arbitrii pct cu nemiluita in cont erau omenesti si normale.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.