Alte știri din fotbal
Florin Maxim îl are de azi la antrenamente și pe noul atacant
0
Pleacă Ionuț Chirilă după doar două săptămâni la noua echipă? Ar vrea măcar să înceapă antrenamentele: „Mă duc!”
0
Dorinel Munteanu a semnat! Vestea primită chiar la prezentarea oficială: „2 milioane de euro, controlează tot”
0
Fără precedent la Craiova! Suporterii s-au așezat la cozi imense: de ce se grăbesc oltenii
0
Știri din fotbal internațional
Superliga trimite doi oameni la Cupa Mondială » Comparația cu 2022 și 2018 + Cum stau Ungaria, Ucraina și Serbia?
0
Jucătorii lui Thomas Tuchel, zguduiți de un cutremur de 6,1 grade pe scara Richter!
0
Barcelona a decis să nu intre într-o licitație cu Real Madrid pentru Julian Alvarez
0
Încă o inovație bizară la Mondial » FIFA lansează un serviciu controversat pe stadioane, denumit „Super Shoutout”
0
Lifestyle
Au ales cele mai sexy 11 partenere de fotbaliști care vor merge în America
0
Ce poți face în Mexic cu „incredibila” sumă de 1,3 lei? » Surpriză totală la aterizare, după ce am călătorit în avion cu naționala Tunisiei!
4
Și Dennis Man s-a căsătorit astăzi: căpitanul Stanciu i-a fost naș
8
Denis Alibec s-a căsătorit discret cu fosta gimnastă
10
Sorin Grindeanu s-a întors din SUA, când era ministru, cu o factură de ...
Libertatea
De ce un apartament din 1975 poate fi mai valoros decât unul nou
Adevărul
Avem LISTA COMPLETĂ de premieri olimpice, ținută doi ani la secret de COSR ...
GSP SPECIAL
Singurul fotbalist român care a fost campion mondial. „Alerga până la ...
Libertatea
sluga ciobanului
adica se si vede cine il acuza,penescu,care e la mititica si porumbacu,care a facut blat cu steaua in 2006 si cu craiova in 2009 cand l-a santajat pe mititelu.Nu e nici dorinel vreun sfant,mai ales ca si cam ahtiat dupa bani,din ce se vede,acum cred ca a mers la galati ca trebuia cumva sa o ia de la capat,ca prea se certase cu toata lumea.
Mititelu, speriat de pariori suna galatenii si-i avertizeaza sa joace corect cu Pandurii. Iese egal. Crezand in "fratia moldava" Mititelu suna iarasi inainte de meciul Iasi - Otelul. Iese egal. Munteanu, baiat de prin zona, il linisteste cu sms-uri ca lucrurile sunt ok, Craiova are valoare, si se salveaza singura. La meciul direct, agitat din cauza tensiunii, Mititelu se confeseaza la Porumbelul ratacit ca uite ce zicea "jigodia" : totul este ok, dar a venit aici sa ma faca.
Imi spune si mie cineva care dintre cei 2 este mai curat?!? Eu cred ca este Dorinel..Porumboiu a fost obisnuit cu trantitul meciurilor de cand era arbitru! Hotul striga hotii! Cred ca e mai usor sa acuzi antrenorul ca a trantit meciul si sa il dai afara decat sa ii platesti drepturile salariale dupa ce ti-a adus a=echipa acolo unde este!
trebuie sa fii tare prost sa-l crezi pe porumboiu - fără sa fii doctor înțelegi după 10 cuvinte ca omul are probleme grave de tot la mansarda - în dauna lui Dorinel, care toată viata a fost apreciat ca profesionist 100% peste tot unde a jucat!!! Hai sa lăsăm justiția sa se pronunțe și pana la apariția probelor clare sa ne vedem fiecare de treaba lui, cred ca ar fi mult mai bine și pt țara asta...
E capabil sa fi facut ceva mai ales ca jucat la nenorociti aia de la steaua ...care daca ar fi putut si pa masa ar fi vanduto ca sa ia oieru campionatul...asa ca nu e de mirare....ce mai un aurolac de stelist ...nu degeaba cei din galerie de la dinamo lau scuipat....caracter zero ..ajucat pana la "n" mi de ani ca sa poata sa-l depaseasca pe HAGI asta e dorinel un jegos de stelist
nu numai asta dar in Germania e dator vindut la fisc.Pentru Dorinel fotbalistul jos palaria pe Dorinel omul nu dau 2 bani si stiu ce vb nu bat cimpii om mai avar si ahtiat dupa bani nu cred ca am mai vazut.Voi de ce nu va intrebati cum de din toti antrenorii care au fost pe la Steaua numai Dorinel cind a fost dat afara nu a avut probleme cu restantele financiare?? ia platit ciobanul tot la zii despagubiri ,salariu tot sa nu deschida gura la nervi.
Aveti de a face cu un bandit ahtiat de bani... e pervers si fara scrupule, pentru bani... la Cluj se stia ca avea probleme cu firma lui de camioane si cauta orice mijloc sa gaseasca lichiditati... Paskany l-a mirosit si i-a "facut vant"... problema e ca altii au pus baza in el si au "muscat-o"... Porumboiu, penescu, altii... in general meciurile cu Steaua si Craiova "le-au lasat moale"...blaturi?!... si culmea, Otelul a batut, luptand foarte darz, echipele lui Pasc
E o facatura,nu cred ca Dorinel s-ar preta la asa ceva.
Sunt curat miseilor!! sunt curat !!!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.