Comentarii (53)
ovasim
ovasim  •  08 Mai 2017, 10:15
Postat de utilizator șters pe 08 Mai 2017, 09:56

Nu capacitatea intelectuala-i problema, ci problemele de caracter.

Bine punctat,o spune un stelist pur-sange

cainelup
cainelup  •  08 Mai 2017, 09:44

"Nu a avut niciodată capacitatea intelectuală" - aici trebuia pus punct.

gigelos
gigelos  •  09 Mai 2017, 21:47

Boloni . Nu am avut si nu o sa mai avem asa ceva in fotbalul romanesc . Becali nu are capacitatea de a conduce un club , mai ales de nivelul Stelei . In momentul de fata nu are stadion , nu are palmares , nu are suporteri , nu are grupe de copii , nu are nimic . Aici a ajuns . O sa spuneti ca ..,Berceni bla,bla . La Berceni e FCSB ,STEAUA e in Ghencea .Spune asta un fost dinamovist . Inainte mai asculta , acum , e dastept . Nea Gigi , atitudine de aprozarist , Stefan Mihailescu Braila in Bachus

gigelos
gigelos  •  09 Mai 2017, 21:39
Postat de Mihai Tudose pe 08 Mai 2017, 16:27

Cand iești somer avand mult timp liber te bagi singur in seamă sa-si mai aducă lumea aminte de tine. Deunăzi spunea ca cea mai mare performanta a fotbalului romanesc nu-i cajtigarea LC de STEAUA, ci victoria cu ITALIA cand a dat el acel gol norocos lui ZOFF. Cata ipocrizie!

Unde ai auzit asa ceva ? Minti . A spus ca la fel de important ca golul cu Italia a fost golul din Cipru , cu capul , 1-0 . Fara el adio calificare . Nu a spus niciodata asa ceva , insista pe ideea asta *** ala , Narcis Drejan parca ,de la Sport Total Fm , dar nu i-a dat dreptate . Minti sau poate nu ai capacitatea de intelegere ,

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

ares2024
ares2024  •  08 Mai 2017, 21:23

Cum poti jigni un cioban *** ?

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

merace
merace  •  08 Mai 2017, 19:54

Pentru Gigi nu e jignire, ci ispita! :D hahaha

352061698522614
Mihai Tudose  •  08 Mai 2017, 16:27

Cand iești somer avand mult timp liber te bagi singur in seamă sa-si mai aducă lumea aminte de tine. Deunăzi spunea ca cea mai mare performanta a fotbalului romanesc nu-i cajtigarea LC de STEAUA, ci victoria cu ITALIA cand a dat el acel gol norocos lui ZOFF. Cata ipocrizie!

piet
piet  •  08 Mai 2017, 16:16

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

1208348162577634
Bogdan Serbanat  •  08 Mai 2017, 14:30

M.ai devreme intr-un articol spuneati ca Boloni nu a participat la petrecere si nu apare nici in poza de grup deoarece era in Ungaria

ottobraun
ottobraun  •  08 Mai 2017, 14:04

Lotzy are dreptate ! un ungur bun trebuie la casa fiecaruia!

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
Comentează