Alte știri din fotbal
„Mărgelatu'” Florin Piersic a împlinit azi 90 de ani! Marea lui iubire din fotbal: „Bagă golul cum știi tu!"
0
Care criză? » GSP a aflat cu cât îl plătește lunar CFR Cluj pe unul dintre eroii meciului cu FCSB!
1
Ioanițoaia la zi » Directorul GSP, fascinat de golul etapei în Superliga: „De antologie!”
0
Joao Lameira, vândut de Oțelul » Ce sumă vor încasa gălățenii
1
Știri din fotbal internațional
Final de drum » Marius Ștefănescu are o ofertă să plece de la Konyaspor, dar există un detaliu care îl blochează!
0
PAOK Salonic, prima reacție după accidentul grav din România în care șapte suporteri și-au pierdut viața
0
Microbuzul cu suporterii lui PAOK, spulberat pe șoseaua din România! Șapte morți și trei răniți » Posibilele cauze descifrate de specialistul Titi Aur
7
„Nu din cauza penalty-ului a plecat Stanciu de la Genoa” » Adevăratul motiv dezvăluit din interior
1
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
10
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Ilie Bolojan a recunoscut pentru prima dată că nu exclude un guvern ...
Libertatea
De ce cauți mereu pe altcineva, chiar și atunci când ești într-o relație
Adevărul
A fost Ștefan Kovacs agent secret al Securității și în perioada când îl ...
GSP SPECIAL
Sute de români sunt deportați din Germania: „Le-am tăiat ajutoarele ...
Libertatea
Nu cred sa fie adevarat, toata lumea fotbalului stie ca Bilbao are o "politica" proprie, numai jucatori basci in echipa!
Daca nu sti conditiile sa poti jucat la Athletic Bilbao nu commenta. Documenteazate si vezi ca poate jucat fara nici o problema la Athletic
o solutie pe banda stanga la nationala ar fi cine? Tiago Lopes ala cu mustata ca a lui Hitler? sau care mai e acu`pe la *** penalty cu arbitrii?? daca tot dati cu pietre in unu,aratati ma si ce alternative propuneti!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Oare cum angajeaza gsp "jurnalisti"? Cred ca orice a vazut in viata lui macar 1 meci stie ca Athletic foloseste doar jucatori cu origini basce. Si jucatorul daca chiar a declarat asta e si mai pilaf.
Itotdeauna ati exagerat cu vedetele lui Hagi. Care vedete?, Asa ati spus si de Ianis si de atunci face lustru la scaunele din tribuna(nu banca de rezerve)La momentul actual, nu avem nici un fotbalist de valoare, poate pentru campionatul nostru
Trebuie sa fi nascut in Tara Bascilor nu sa locuiesti acolo .
Dpmdv Ganea face cel putin 1 milion. O suma corecta ar fi pe la 1.5 milioane. Jucator tanar titular la echipa nationala.
trbuie sa fie BASC Ganea sa joaca la Bilbao ,ar fii primul jucator non basc din istorie.prosport fura curent,ziaristi de duzina!!
Probabil ca Bilbao a remarcat jucatorul la ultimul meci jucat pentru Nationala...Altfel...atatea articole a scris GSP despre jucatori de la Viitorul care erau curtati de echipe din Portugalia,Italia,Germania ...si ce sa vezi ca nici unul nu a ajuns acolo!!!GSP face munca pe care Becali o are la Steaua...Lauda jucatorii...
daca si asta este o vedeta... mai bine imprumuta alta parasuta, de la Betis
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.